Ads Area

Facebook, Hack for Good 2018 yarışmasını Felis Ödülleri kapsamında başlatıyor

Facebook, sivil toplum kuruluşları ile reklam ajanslarını bir araya getirdiği yaratıcı fikir yarışması Hack for Good’u bu yıl da Felis Ödülleri kapsamında gerçekleştiriyor. 

Bu seneki Hack for Good yarışmasında Young Guru Akademi’nin (YGA) Bilim Seferliği projesine destek veren Facebook, Facebook ve Instagram üzerinden yaratılacak kampanya fikrinin, Türkiye’deki tüm çocuklara bilimi sevdirmek için başlatılan “Bilim Seferliği” projesinin bilinirliğini ve kampanya bağışlarını artırmasını hedefliyor. 

 Bugün başlatılan yarışmaya katılan ekiplerden kısa listeye kalanlar, 25 Ekim Perşembe günü Facebook, Kapital Medya ve Young Guru Akademi tarafından oluşturulan jüriye sunumlarını yapacak. 

Facebook ve YGA yöneticileri, 8 Kasım Perşembe gecesi gerçekleşecek Felis Ödülleri'nde kazanan ekibe ödülünü teslim edecek. 
Ayrıca, yarışmayı kazanan ekip, Facebook’un Londra ofisinde Creative Shop ekibiyle yapılacak bir günlük eğitime katılmaya da hak kazanacak.  

Yarışmanın katılım koşulları şu şekilde: 
 30 yaş altı olmak Metin yazarı, sanat yönetmeni, strateji uzmanı ve -isteğe bağlı olarak- bir hareket tasarımcısından oluşan üç veya dört kişilik bir takım olmak Proje çalışmasını 48 saat içinde tamamlamak Türkçe proje sunumu yapmak Yarışmaya katılmak isteyen kreatif ekiplerin, sunumlarını 19 Ekim Cuma günü saat 18:00’a kadar teamturkey@fb.com adresine göndermeleri gerekiyor.
Tags

Ads Area