Ads Area

Hikayelerinizi Anlatmanın En İyi Yolu Canon PowerShot SX70 HS

DSRL görünümlü, kompakt makine işlevli PowerShot SX70 HS, 65x optik sabit lens zum özelliği sayesinde uzaktaki bir kareyi net yakalama fırsatı sunuyor ve hikayelerin en iyi anlatıcısı oluyor. Görüntüleme teknolojileri lideri Canon, PowerShot SX70 HS ile köprü fotoğraf kamerası ailesine bir yenisini ekliyor. 

Kasım ayında satışa çıkacak olan PowerShot SX740 HS, güçlü 65x optik sabit lens zum kapasitesi sayesinde mezuniyet hikayelerinden vahşi yaşam fotoğraflarına; spor müsabakalarından uzaktaki uçağın den ince detayına kadar her türlü anıyı ölümsüzleştiriyor. 

DSLR tarzı bir görünüme ve kullanım özelliklerine sahip yeni Canon kamerası, tek bir lens ile tüm hikayeleri fotoğraflıyor.  

Eşsiz Zum Olağan Dışı Netlik  
7,5 değişken açılı LCD ekrana, 20,3 megapiksel sensöre ve 4K Ultra Yüksek Çözünürlüklü video çekim gücü ile PowerShot SX70 HS, özellikle hareketli kareleri net bir şekilde fotoğraflama fırsatı sunuyor. 


PowerShot SX70 HS ayrıca 5,7 kare/sn’de çekim yaparken düşük ışıklı ortamlarda spontane anların kolayca kaydedilmesine de yardımcı oluyor. 

Fotoğraf çekmeyi basitleştiren PowerShot SX70 HS, DIGIC 8 işlemci 4K zaman aşımlı video, 4K fotoğraf karesi çıkartma dahil fotoğraf makinesinin 4K Ultra HD video özelliklerini de destekliyor. 

Uzaktan Canlı İzleme ile Sevdikleriniz Yakınınızda Canon PowerShot SX70 HS, Canon Camera Connect uygulaması üzerinden PC ve Mac’e yönelik Image Transfer Utility 2 uygulamasını kullanarak akıllı cihaza fotoğrafları veya videoları aktarma kolaylığı sağlıyor. 

Ayrıca, yeni kamera, “Uzaktan Canlı İzleme” programı sayesinde akıllı telefon aracılığıyla uzaktan görüntülerin elde edilmesine imkan veriyor. 

PowerShot SX70 HS Temel Özellikleri: 

•Kullanımı kolay arayüzle hepsi bir arada DSLR modelinin görünümü ve hissi 
• 65x süper zum ve 10 kare/sn çekimle çok yönlü çekimler 
• Önemli anları RAW ve 4K UHD videolarla kayda geçirin 
• Düşük ışıkta dahi güvenilir, hızlı otomatik odaklanma 
• Bluetooth veya Wi-Fi aracılığıyla telefon ve bilgisayar desteği
Tags

Ads Area