Ads Area

Yeni Lenovo Legion Y530 hem performansa hem tarza değer veren oyuncuların tutkusu olacak

Teknoloji devi Lenovo’nun bilgisayar oyunlarına adanmış olan Legion markasının yeni modellerinden Legion Y530 hem tarzı hem de sunduğu performansla oyun severleri kendine bağlayacak. 


Dünyanın ve Türkiye’nin lider teknoloji şirketlerinden Lenovo, oyun pazarındaki gücünü ve iddiasını gün geçtikçe artırıyor. 

Lenovo’nun bilgisayar oyunlarına adanmış üstün performanslı oyun bilgisayarı markası Legion'un yeni modellerinden biri olan Legion Y530 hem tarzı hem de sunduğu olağanüstü performansla oyun severleri kendine bağlayacak derecede bir tutku yaratacak. 

Legion Y530, cihazların tasarımı ve şıklığı kadar performansıyla oyuncuları da büyüleyecek. Yüksek performanstan ödün vermeden tarzıyla fark yaratan Legion Y530, günümüzün sürekli hareket halindeki hırslı ve aktif oyuncuları için tasarlandı. 

Legion Y530 dizüstü bilgisayarı, tek çantada iki dizüstü bilgisayar taşıma gereksinimini ortadan kaldırıyor ve her iki ihtiyacı tek bir şık makinede karşılayarak birleştiriyor. 
İlgi çekici tasarım 
Siyah renkteki Legion Y530 dizüstü oyun bilgisayarı Legion amblemindeki "O" harfinden yayılan çok ilgi çekici bir tasarıma sahip. 

Önceki Legion modellerine kıyasla daha ince, daha hafif ve daha zarif olan bu yeni dizüstü oyun bilgisayarı, dengeli ışıklandırmasıyla hem oynayanın hem de çevredekilerin gözlerini rahatsız etmiyor. Legion Y530 dizüstü oyun bilgisayarı, bunun yerine kullanıcıların dikkat çekmeden seyahat etmesine ve oyun oynamasına olanak sağlayan sade bir tasarım ile sunuluyor. 

Çift kanallı soğutma sistemiyle en sıcak oyun anlarında bile serinlik  
Lenovo, yeni Lenovo Legion marka dizüstü oyun bilgisayarları için ek yan hava çıkışları ve farklı uzunluklarda, farklı biçimlerde dönen fan kanatları bulunan çift kanallı bir soğutma sistemi geliştirdi. 

Yeni Legion Y530’da da bu sistem bulunuyor. Sistem, önceki modellerle kıyaslandığında hava akımını yüzde 16 oranında artırıyor. Ayrıca sistem sıcaklıklarını da yüzde 10 oranında azaltıyor. Sonuç ise; çok daha verimli soğutma ve fısıltı kadar sessiz çalışma. 

Günümüzün en zorlu oyunlarını çalıştırmak için fazlasıyla yeterli kapasiteye sahip olan bu dizüstü bilgisayar, NVIDIA® GeForce® GTX 1050 Ti'ye kadar grafik işlemcisi, 8. Nesil Intel® Core™ i7 işlemcilerine kadar işlemci seçenekleri ve Windows® 10 ile donatılmış olarak sunuluyor.

1 ms'nin altında giriş yanıt süresi sağlamak üzere tasarlanan klavyeleri, rakiplere karşı ihtiyaç duyacağınız saliselik farkı elde etmenizi sağlıyor.
Tags

Ads Area