Bu haberlerde ilginizi çekebilir

Translate

Honor 10, 2019 Lifestyle Smartphone Ödülünü Kazandı

Honor’un en son amiral gemisi: Genç nesil için “mükemmel uyum” Genç ve trendy akıllı telefon markasıHonor, Avrupa Görüntüleme ve Ses Derneği (EISA) tarafından verilen “EISA Lifestyle Smartphone 2018 - 2019” ödülünü kazandı. 

EISA, Honor 10'u “beklentileri yüksek genç kullanıcı için bile mükemmel bir uyum” olarak övdü. Honor global başkanı George Zhao, “EISA Lifestyle Smartphone 2018 - 2019”, Honor’un üçüncü EISA ödülü. 
Pazarda önem taşıyan bu ödül, Honor markasının tüm dünyadaki gençlerin kalplerinde ve akıllarında yer ettiğini gösteriyor. Honor 10 inanılmaz popüler bir amiral gemisi akıllı telefon. Halihazırda rekor satış rakamlarına ulaştı ” dedi. 

Honor'un 2018 yılı amiral gemisi akıllı telefonu Honor 10'un lansmanı, tüketicilere devrim niteliğindeki iki adet akıllı telefon teknolojisini tanıttı.

EISA, Honor 10’u “piyasadaki en akıllı kamera sistemi” ve 500 farklı yaşam tarzı için çekim ayarlarını tanıyabilen ve ayarlayabilen gelişmiş bir AI yazılımına sahip olduğu için övdü. 


EISA ayrıca Honor 10’un "dört şık renkte mevcut olan çarpıcı alüminyum çerçeve ve cam arka tasarımı” olduğunu belirtti. Honor 10, dünyanın en üst düzey tüketici teknolojiyayınları ve hayranları arasında da iyi karşılandı. Honor 10, Çin'deki lansmanından üç ay sonra ve Londra'daki küresel lansmandan iki ay sonra, 3 milyondan fazla birim sattı. 

Akıllı telefonun önemli özelliklerinin çoğu kullanıcıların desteğini kazandı. Honor 10, endüstri medyasında 10'dan fazla ödüle ve övgüye layık görüldü. Bunların arasında, Android Headline’ın Editörün Seçimi Ödülü, Wired'in En İyi Orta Sınıf Akıllı Telefonuödülleri sayılabilir. 

Honor 10 ayrıca,Tech Radar’ın 2018’in En İyi Smartphone’u, Android Central’ın En İyi $ 400 Telefon ve Seçimi Ödülüve Pocket-Lint’in 2018’in En İyi Smartphone listelerinde yer aldı. EISA ödüllü Honor 10, Türkiye’deki tek yetkili satışçısı olan hepsiburada.com’dan 3199 TL’ye satın alınabilir. 

Honor 10’un en önemli özellikleri:

AI 2.0 kamera • Bağımsız dahili NPU işlemci ve sektörde ilk Semantik Görüntü Segmentasyon teknolojisi ile desteklenen 24MP + 16MP arka kamera • AI 2.0 teknolojisiyle desteklenen 24MP ön kamera • Otomatik Görüntü Sabitleme (AIS) Avant-garde tasarım

 • Arka tarafta 15 kat 3D cam ve bu tasarım her açıdan, doğal ışık ve gölgede renkli bir parlaklık ortaya çıkarır. • Onur 10, tüketicilere çarpıcı bir renk kombinasyonu sunar- Hayalet Mavi, Hayalet Yeşil. Bu iki ikonik ve çığır açan renk, Honor Mühendisleri ve tasarımcılarının yaratıcılığının ve coşkusunun yaşandığı Paris Estetik Merkezi'nde yaratıldı. 

Diğer Özellikler • GPU Turbo • Cama yerleştirilmiş ultrasonik parmak izi sensörü • 19: 9 çerçevesiz ekrana sahip 5.84 inç FullView FHD + ekran • 4GB RAM ve 64GB / 128GB ROM • 3,400 mAh (tipik değer) pille Honh SuperCharge 5V / 4.5A • Android 8.1 tabanlı EMUI 8.1