Bu haberlerde ilginizi çekebilir

Translate

reeder telefon alana tablet hediye

Türkiye’nin en hızlı büyüyen mobil teknoloji markası reeder,akıllı telefon satın alan herkese tablet hediye ediyor. 

Vatan Bilgisayar’daki kampanya kapsamında reeder P12 ve P12S alan herkese reeder M7 Go tablet ücretsiz olarak hediye ediliyor. Bilişim ürünleriyle Türkiye’nin fiyat / performans lideri teknoloji markası olan reederbirbirinden avantajlı kampanyalarla herkesi tablet sahibi yapmaya kararlı. 

Vatan Bilgisayar’dan reeder P12 ve P12S satın alanlara M7 Go tablet bilgisayar hediye ediliyor.15 Temmuz’a kadar devam edecek kampanya kapsamında reeder P12 ya da P12S cep telefonu satın alan herkes koşulsuz şartsız reeder M7 Go tablet bilgisayara ücretsiz olarak sahip oluyor.  


Performans canavarı P12S 
reeder P12S, sahip olduğu donanım özellikleriyle performans konusunda iddialı bir akıllı telefon. 6 GB RAM’i bulunan telefon, aynı anda birçok uygulamayı rahatlıkla çalıştırabiliyor. 64 GB dahili depolama kapasitesi bulunan cep telefonuna binlerce fotoğraf ve yüzlerce saat video kayıt edilebiliyor. 

Ayrıca depolama kapasitesini artırmak isteyen kullanıcılar için microSD bellek kartı yuvası da sunuluyor. İş için ayrı kişisel kullanım için ayrı telefon taşıyanlar için çift SIM desteği de sunan reeder P12S, tek telefonla iki hattın kullanılmasını sağlıyor. Bu da kullanıcıların aynı anda iki telefon taşıma zorunluluğunu ortadan kaldırıyor. 

Bokeh etkili Dual kamera 
 Telefonun arka yüzünde bulunan 16 Megapiksel çözünürlüklü, ¼ inç boyutunda f2.0 diyaframlı ana kamera bokeh etkisi ile muhteşem portre fotoğrafları çekilmesini sağlıyor. Ana kamerası Full HD video kayıt özelliği de sunan P12S, sadece fotoğraf değil video alanında iddiasını sürdürüyor. 

En güzel anları kayıt altına alan bu kameraya ek olarak ön yüzde bulunan 5 Megapiksel çözünürlüklü ön kamera da selfie tutkunlarının beklentilerini fazlasıyla karşılıyor. Üst düzey güvenlik uygulamaları bulunan P12S aynı zamanda parmak izi okuyucusuna sahip. Akıllı telefonda bulunan 3000 mAh pil ile 2 güne kadar kullanım mümkün oluyor.  

Uygun fiyatlı performans canavarı P12 
reeder P12, şık bir tasarımla harmanlayan bir akıllı telefon. Yeni model sadece şık değil aynı zamanda üst düzey bir performans sunan donanım bileşenleriyle geliyor:

 4 GB RAM, 32 GB dahili hafıza, 1.5 GHz 8 çekirdekli işlemci, microSD bellek kartı yuvası, Android 7.0 Nougat işletim sistemi, 1280x720 piksel 5.5 inç, AMOLED ekran akıllı telefonun ilk akla gelen özellikleri arasında yer alıyor. 

reeder P12’de 13 Megapiksel ana, 8 Megapiksel de ön kamera bulunuyor.Telefonda üst düzey güvenlik için parmak izi okuyucusu da bulunuyor. 4350 mAh pille donatılan P12 iki günü ulaşan pil ömrü ile dikkat çekiyor.  

Uygun fiyatlı tablet bilgisayar: M7 Go 
Uygun fiyatı ile dikkat çeken model 4 çekirdekli 1.3 GHz gücünde MT8167 işlemcisi, 1 GB RAM, 1024 x 600 piksel 7 inç çözünürlüklü IPS ekranı ve Android 7.0 işletim sistemi ile beklentileri fazlasıyla karşılıyor. 

7 inç boyutunda bir ekranı bulunan M7 Go, günlük ihtiyaçları karşılama anlamında fazlasıyla başarılı bir tablet. Oyun oynamadan film izlemeye, Sanal Gerçeklik uygulamalarından sosyal medyaya kadar birçok farklı alanda kullanım imkanı sunan tablet, güçlü donanım özellikleriyle zorlanmıyor. 

Tabletin hem ön hem arka yüzünde kamera bulunuyor. M7 Go’nun arkasında 2 Megapiksel çözünürlüğünde kamera bulunurken, ön yüzünde ise 2 Megapiksel çözünürlüğünde kamera yer alıyor. 

Bu iki kamera sayesinde fotoğraf ve video çekilebilirken, birçok uygulamada bu kameralar kullanılabiliyor. Tablette yer alan 2200 mAh kapasitesi ile tablet uzun saatler boyunca kullanılabiliyor. Tablette 8 GB depolama kapasitesine ek olarak microSD bellek kartı yuvası ile bu kapasite artırılabiliyor. Sadece 260 gram ağırlığında olan M7 Go tablet, 3.5 mm kulaklık çıkışına sahip. 

M7 Go tablet Android 7.0 Nougat ile yüklü olarak geliyor. En yaygın işletim sistemi sürümlerinden biri olan Android 7.0, yüzbinlerce uygulama ve birçok özelliği destekliyor.

Yorum Gönder

0 Yorumlar