Ads Area

Casper Yapay zekalı telefonounu duyurdu

Casper’ın Yapay Zeka Teknolojili Yeni Telefonu Dünya Mobil Kongresi’nin En İyisi MediaTekHelio P60’la Geliyor 

MediaTekHelio ailesinin amiral gemisi P60, Casper’ın Yapay Zeka teknolojili yeni telefonunda kullanılacak. 

Helio P60, yüz algılama, gerçek zamanlı kamera fonksiyonları ile ileri düzey Yapay Zeka deneyimini yaklaşık 140.000 Antutu skoruna sahip oyun performansıyla birlikte sunuyor. 

Best of WMC 2018 / 2018 Dünya Mobil Kongresi’nin En İyisi ödülüne layık görülen MediaTekHelio P60, Casper’in Yapay Zeka teknolojili yeni telefonunda kullanılacak. 


Yapay Zeka özellikli MediaTekHelio P60 işlemci, zaman içerisinde telefonu ve kullanıcısını yakından tanıyor, kullanım alışkanlıkları doğrultusunda daha hızlı ve daha iyi bir deneyim sunuyor; hem kamera deneyiminde, hem de oyun performansında kullanıcıya 2 kat fayda sağlıyor. 

Dünyanın önde gelen işlemci geliştiricisi MediaTek’in, tüm dünyada tüketicilerin akıllı telefonlardan beklentilerini tümüyle yeniden tanımlayan yeni işlemcisi Helio P60, ülkemizde ilk kez Casper’ın yeni telefonunda kullanılacak. Casper’ın yeni telefonu, yüz tanıma, gerçek zamanlı kamera fonksiyonları, ortam ışığına tam uyum gibi özellikler sunacak. 

Telefonda kullanılan MediaTekHelioP60, 8 çekirdekli işlemcisinin 4 çekirdeği Arm-Cortex A73 olduğundan, oyun performansında yaklaşık 140.000 Antutu skoruna sahip bulunuyor. 

Casper’ın, ön duyurusundan itibaren bir heyecan dalgası uyandıran ve merakla beklenen, Helio p60 işlemcili, Yapay Zekalı yeni telefonunun ne zaman tanıtılacağı, hangi özellikler ve fiyat ile geleceği önümüzdeki günlerde belli olacak.

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.

Ads Area