Bu haberlerde ilginizi çekebilir

Translate

n11.com sahaya iniyor

E-ticaret platformu n11.com, iş ortaklarının bilgi ve destek alabileceği mağaza destek noktalarıyla sahaya iniyor. 

İstoçve Eminönü’nde açılan noktalar iş ortaklarına online mağaza sahibi olmaktan satış yönetimine, ürün listelemeden e-ticaretin püf noktalarına kadar birçok konuda destek oluyor. 

E-ticaret platformu n11.com, iş ortaklarının diledikleri her konuda bilgi ve destek alabileceği Mağaza Destek Noktaları’nı açtı. İş ortaklarına özel ücretsiz verilecek hizmetlerle sahaya inen n11.com, mağazası olan ya da mağaza açmak isteyen herkesi artık İstoç ve Eminönü’nde ağırlıyor. 


Sektörü geliştirme ve büyütme hedefiyle iş ortaklarına bir adım daha yaklaşan n11.com’un Mağaza Destek Noktaları, nasıl mağaza açılır, satışımı nasıl yönetirim, başarılı ürün listeleme ve stok kontrolü nasıl olur gibi birçok sorunun yanıtını veriyor. 

 Fotoğraf stüdyosu, n11.com ve n11pro mağaza açılış ve platform desteği, kategori yöneticileriyle iletişim ve koordinasyon, satış ve kampanyalarla ilgili toplantılar, paketleme ve promosyon ürünleri ve e-ticaret eğitim hizmetlerini ücretsiz veren mağaza destek noktalarıyla n11.com iş ortaklarının yanında olmaya devam ediyor.

Yorum Gönder

0 Yorumlar