Bu haberlerde ilginizi çekebilir

Translate

Karne hediyeleri ve bayram harçlıkları BiP’ten

Türk mühendisleri tarafından geliştirilen yerli iletişim ve yaşam platformu BiP, yaklaşan karne ve bayram heyecanı öncesi hem çocukları hem de ailelerini mutlu edecek bir projeyihayata geçirdi.

Karne hediyesi vermek isteyen ve bunun için ne alacağına karar veremeyenler için BiP oldukça kolay bir çözüm sunuyor. 

Kısa bir süre önce mesaj yazma hızıyla para transferi yapabilme olanağını kullanıcılarına sunan BiP, Karne ve bayram heyecanına sayılı günler kala “dijital harçlık” dönemini başlatıyor. 
Turkcell'in yeni nesil ödeme sistemi Paycellaltyapısını kullanan BiP ile harçlık göndermek oldukça kolay. Kullanıcılar BiPüzerinden para transferi yapabilmek için, iBAN ya da hesap numarası gibi karmaşık bilgilerkullanmadan, herhangi bir zaman veyamekân kısıtlamasına takılmadan, bir tek telefon numarası ile kolaylıkla para transferi yapabilecek. 

BiP kullanıcıları bu yeni özellik sayesinde, sevdiklerine özel günlerde kolaylıkla para gönderip onları şaşırtarak mutlu edebilme şansına erişecek. 

Bayramda pamuk eller BiP’e 
Kullanıcılarına en yenilikçi çözümleri ve dünyada ilk kez kullanıma geçen özellikleri sunan BiP, yeni nesil “anlık mesajlaşma”, “sesli ve görüntülü görüşme” gibi fark yaratan özelliklerinin ardından sunduğu “dijital harçlık” ile Ramazan Bayramı’nda da bayramlaşmanın ilk adresi olacak. 

Bu bayramda pamuk eller BiP’e gidecek, sevdiklerine harçlık vermek isteyenler cepten cebe BiP’ledijital harçlık gönderebilecek.

BiP'in bu bayramda kullanıcılarına bir başka sürprizi isemağaza ve internet alışverişlerinde güvenle kullanılan, harcadıkça internet kazandıran alışveriş kartı Paycell Kart’ın bayram boyunca ücretsiz olarak kullanıcılara sunulacak olması.  

BiP’ten‘1 GB bayram şekeri’ 
BiP, bayramı fırsat bilip yurtdışına tatile gidenleri de unutmuyor. Yurt dışındaki Turkcell’liBiP kullanıcıları, dünyanın neresinde olursa olsun sevdikleriyle ek ücret ödemeden BiP’in 1 GB hediyesi ile iletişimlerine diledikleri gibi devam etme şansı yakalayacak.

Öte yandan uzaktaki sevdikleriyle bayramlaşmak isteyenler,BiP sayesinde ister birebir isterse de aynı anda 6 kişiyle görüntülü olarak görüşebilecek. BiP ile ilgili daha geniş bilgi için uygulamayı AppStore ve Google Play üzerinden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Yorum Gönder

0 Yorumlar