Bu haberlerde ilginizi çekebilir

Translate

Dünya Kupası heyecanı BiP’te

Dünya'nın en büyük futbol organizasyonu FIFA Dünya Kupası bu yıl 21. kez Rusya'da düzenleniyor. 

İlk düdük Rusya ile Suudi Arabistan arasında düzenlenen maçta çalındı. Türkiye'nin yerli iletişim ve eğlence platformu BiP, futbolseverler için şampiyonaya özel kanallarını hayata geçirdi. 

Maçların heyecanı turnuva boyunca BiP Spor kanallarından takip edilebilecek. Bütün dünyanın heyecanla beklediği, 4 yılda bir düzenlenen FIFA Dünya Kupası nihayet başladı. 
1930 yılından beri düzenlenen FIFA Dünya Kupası, futbolun görsel bir şölene dönüştüğü bir turnuva olarak dünyanın her yerinde milyonlarca kişi tarafından ilgiyle takip ediliyor. 

Türkiye'deki futbol severlerin gözü kulağı da Rusya'da düzenlenen 2018 FIFA Dünya Kupası boyunca Türkiye’nin en büyük mesajlaşma ve sosyal platformu BiP'te olacak. Futbol fanatikleri Dünya Kupası'na dair herşeyi BiP'in Dünya Kupası kanallarında bulacak. 

Canlı maç anlatımları, video haberler ve yorumlar, son dakika gelişmeleri, maçlarla ilgili istatistikler ve analizler, puan durumları, karşılaşma fikstürleri, stadyumlar ve daha fazlası BiP Dünya Kupası kanallarında futbol fanatiklerini ulaştırılacak.  

Turnuva boyunca futbolseverlerin takip edebileceği BiP kanalları..
• BiP Spor … Maçlardan canlı anlatım, video haberler ve yorumlar • Sporx … Son dakika haberler, istatistikler, analizler 
• Dünya Kupası 2018 … Puan durumları, fikstür, kadrolar ve stadyumlar • Esnaflar Dünya Kupası … Her gün forma ödüllü yarışma Siz de BiP’i hemen indirin, dünya kupası heyecanına dahil olun.

Yorum Gönder

0 Yorumlar