Ads Area

2018'in En İyi Akıllı Telefonu Belli Oldu

HUAWEI P20 Pro, Avrupa Donanım Derneği (EHA) tarafından düzenlenen Avrupa Donanım Ödülleri 2018'de 2018'in En İyi Akıllı Telefonu seçildi. 

HUAWEI Tüketici Ürünleri İş GrubuCihaz Birimi Başkan Yardımcısı Bruce Lee, dünyanın önde gelen Avrupalı gazeteci ve teknoloji editörleri tarafından verilen ödülün, HUAWEI P20 Pro'nun pazar lideri konumunu güçlendirdiğini belirtti. 

HUAWEI P20 Pro, Avrupa Donanım Derneği (EHA) tarafından düzenlenen Avrupa Donanım Ödülleri 2018'de “2018'in En İyi Akıllı Telefonu” seçildi. Avrupa Donanım Ödülleri’nin kazananları, dünyanın dört bir yanından deneyimli teknoloji editörlerinin oylarıyla belirleniyor. 


Avrupa Donanım Ödülleri 2018’de; akıllı telefonlar, giyilebilir cihazlar ve bilgisayar bileşenleri dahil olmak üzere, cihaz ve donanım kategorisinde 42 farklı ürün için, 100'den fazla editör tarafından oy kullanıldı. 

HUAWEI Tüketici Ürünleri İş Grubu Cihaz Birimi Başkan Yardımcısı Bruce Leeyaptığı açıklamada, “Aldığımız bu ödül, HUAWEI P20 Pro’nun başarısını vurgulaması açısından bir mihenk taşıniteliğinde. Bu başarı, P20 Pro’nunpazardaki konumunu en iyi şekilde yansıtıyor. Böyle bir ödül almaktan heyecan duyuyoruz” dedi. 

Avrupa Donanım Derneği Kurucu Ortağı Andrzej Baniaise yaptığı değerlendirmede; “Avrupa'da 22 milyondan fazla okuru bir araya getiren en büyük teknoloji yayınlarının editörleri, piyasadaki en yeni ürünleri değerlendirdikten sonra, HUAWEI P20 Pro'yu 'En İyilerin En İyisi' olarak seçti. Bu da son derece özel bir başarı” dedi. 

HUAWEI P20 Pro, profesyonel fotoğraf deneyimi sunmak için dünyanın ilk üç lensli Leica kamera donanıma ve AI (Yapay Zeka) işlemcisine sahip. 

Akıllı kamera sistemi, olağanüstü gece çekimleri, 5x HibridZoom ve 10x Dijital Zoomözellikleri ile ön plana çıkan akıllı telefon, daha önce de farklı organizasyonlarda prestijli ödüllerinsahibi oldu.

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.

Ads Area