Ads Area

Sallayıp kazanan Turkcell’lilere Dergilik’ten ek sürpriz hediye

Türkiye'nin en çok takip edilen dijital yayın platformu Dergilik, kullanıcılarına çok özel hediyeler kazandırmaya devam ediyor. 

Turkcell Hesabım uygulaması üzerinden “Salla Kazan Kampanyası”na katılanları, kazanacakları hediyelerin yanı sıra Dergilik uygulamasından da sürprizler bekliyor. Her ay kullanıcıların karşısına farklı sürprizlerle çıkan Dergilik, Mayıs ayında da özel bir kampanyayla şaşırtıyor. 

Bu kez, Turkcell Hesabım uygulaması üzerinden Salla Kazan Kampanyası’na katılanlar, kazanacakları hediyelere ek olarak Dergilik uygulamasından dergi indirdiklerinde ikinci bir hediye kazanıyor.


Okuma tutkunlarının en çok takip ettikleri dijital platform Dergilik uygulamasının bu sürpriziyle birlikte Mayıs ayı boyunca çok daha fazla içeriğe ulaşma şansı mümkün.  

Yayın sayısı 586 ’a ulaştı 
Türkiye’de öncü bir adımla dijital yayıncılığı başlatan “Dergilik” hem dergi hem de gazete raflarında yer alan birçok yayını tek bir uygulamada buluşturmayı sürdürüyor. 

Öyle ki açıklanan rakamlara göre, uygulama aracılığıyla Nisan ayında 3.2 milyon dergi ve 816 bin gazete okunmuş durumda. Şu ana kadar telefon ve tabletine Dergilik uygulamasını indiren kullanıcılar, 2018 başından bu yana yaklaşık 16.8 milyon yayına tek bir platform üzerinden ulaştı. 

 Bu rakamlarla birlikte ülkemizde yayıncılık sektörünü de canlandıran Dergilik’tenerişilebilen yayın sayısı da her geçen gün artıyor. Nisan’da Dergilik ailesine katılan 40yeni gazete ve dergileriyle birlikte, uygulama üzerinden 493dergi ve 93 gazete ile toplam 586 yayın, online olarak cep telefonu ve tabletlerden okunabilir hale geldi. 

 Türk insanına yepyeni bir okuma alışkanlığı kazandıran Dergilik’e sosyal medya hesaplarından da ulaşmak mümkün. Dergilik ile ilgili son gelişmeleri sosyal medya hesaplarını takibe alarak öğrenebilirsiniz.

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.

Ads Area