Bu haberlerde ilginizi çekebilir

Translate

Cornetto Bu Yaz Murat Boz ile Geç Olmadan Diyor

Aşkın ve gençliğin dondurması Cornetto, sevilen pop müzik sanatçısı Murat Boz ile yaptığı işbirliğini 9 Mayıs’ta gerçekleşen bir basın toplantısıyla duyurdu. 

Bu işbirliği çerçevesinde Cornetto bu yaz gençlere Murat Boz ile “Geç Olmadan” diyerek seslenecek. Hareketli müziği, cesaret veren sözleriyle dikkat çeken “Geç Olmadan” bu yazın favori şarkılar arasına girmeye aday. 

 Aşkın ve gençliğin dondurması Cornetto, Türkiye'nin sevilen pop müzik sanatçısı Murat Boz ile yaptığı işbirliğini 9 Mayıs’ta Çırağan Kempinski'de gerçekleştirdiği bir basın toplantısıyla duyurdu. 


Sözleri Murat Boz ve Ümit Sayın, bestesi Murat Boz’a ait “Geç Olmadan” şarkısının klibi de ilk kez yayınlandı. Akyaka ve Göcek sahillerinde çekilen, Serdar Dönmez imzalı klip, renkli görüntüleriyle dikkat çekti. 

Cornetto’nun yeni reklam filminin de şarkısı olan “Geç Olmadan” misafirlerin büyük beğenisini topladı. Cornetto’nun her yaz yaptığı sürpriz işbirliklerini ve şarkıları çok sevdiğini söyleyen Murat Boz, “Cornetto bana bu işbirliğini teklif ettiğinde büyük mutluluk duydum. 

Hayatta sadece geç kaldığım şeyler için pişman olur, bu yüzden hiçbir şeye geç kalmamak gerektiğine inanırım. Çünkü ne o pişmanlık ne de içinizi kemiren düşünceler asla bitmez. Geç kalmasam her şey farklı mı olurdu diye düşünür dururuz. 

İşte tam da bu nedenle Geç Olmadan diyeceğiz. Konu aşksa geç olmadan ilk adımı atmak lazım” dedi.

Geç Olmadan” Şarkısının Sözleri 
Aşk güzel şey geri çevirme 
Olmaz deme, duymaz deme 
Belki de onun da gönlü sen de 
Söyle içinden ne gelirse 

Aşkta kolayı var git yanına 
İlk adımı at durma oyalanma 
Kalbin sığmıyor dünyalara 
Tutma kendini açıl ona 

Yarın çok geç olmadan 
Ona sıkı sıkı sarıl aldırmadan 
Bak zaman akıp geçiyor 
Haydi boşver git ardından 
Koş ardından 

Söz: Murat Boz, Ümit Sayın Beste: Murat Boz Aranje: Gürsel Çelik

Yorum Gönder

0 Yorumlar