Bu haberlerde ilginizi çekebilir

Translate

BiP’ten mesajlaşma artık web’te

Türk mühendisler tarafından geliştirilen iletişim ve yaşam platformu BiP’in web sürümü çıktı. 

Yerli ve milli teknolojiyle kullanıma sunulan BiP’le cepte başlayan sohbet artık bilgisayardan devamedebilecek. 

Anlık mesajlaşma uygulaması olarak hayatımıza giren yerli ve milli iletişim ve yaşam platformu BiP, yenilikçi çözümleriyle bir iletişim ve yaşam platformuna dönüşürken inovatif özelliklerine uzun süredir beklenen web kullanımını da ekledi. 


BiP kullanıcıları bilgisayar başındayken veya telefonları kapalı olduğunda dahiinternet tarayıcıları üzerinden kesintisiz olarak sohbetlerine devam edebilecek; dosya, fotoğraf ve video gönderebilecek.

“Kişisel veri güvenliği ön planda” 
Dünyanın öncü dijital operatörüTurkcell’in Genel Müdürü Kaan Terzioğlu, “Uzun zamandır dile getirdiğimiz ‘Türkiye’nin datası Türkiye’de kalsın’ vizyonumuzdan hareketle geliştirdiğimiz yerli ve milli iletişim ve yaşam platformumuz BiP’in gelişiminde önemli bir adım daha attık. 

Artık bilgisayarlarda internet tarayıcıları üzerinden de mesajlaşma hizmeti sunan BiP sayesinde, kişisel veri güvenliğinin en yüksek olduğudijital bir platformda; yazışmak ve dosya transferi yapmak daha hızlı ve kolay hale geldi” dedi.  

BiP WEB nasıl kullanılır? 
1. Bilgisayarınızda bipweb.com adresine gidin. 
2. BiP uygulamasından Profil menüsündekiBiP WEB seçeneğine tıklayın. 
3. Web sayfasında karşınıza çıkan QR kodu aktif olan kameradan okutun. 3. Doya doya mesajlaşmayahemen başlayın. 

Yeni özellikler de yolda 
BiP’in iletişim ve yaşam platformu olarak fark yaratan özellikleri önümüzdeki günlerde web versiyonuna da eklenecek. BiP kullanıcılarının ilgi alanlarına dair son gelişmeleri takip etmek için telefonlarından kullandıkları“Keşfet” servislerine yakında BiP WEB’ten de erişilebilecek. 

Yine BiP WEB kullanıcıları yakın zamanda aynen telefonlarında olduğu gibi internet tarayıcısı üzerinden sesli/görüntülü arama yapabilecekler.

Yorum Gönder

0 Yorumlar