Bu haberlerde ilginizi çekebilir

Translate

Acer Swift 5 Türkiye’de

Acer, hayatı hiç durmayan, yoğun, aktif kullanıcılar için ultra ince ve ultra hafif bir dizüstü bilgisayar yarattı: Swift 5! 

Ağırlığı 1 kilodan daha az olan bu cihaz, üstün taşınabilirliğe, kolay kullanıma ve şık bir tasarıma sahip! 

Son derece güçlü 8. nesil Intel® Core™ işlemciler, Windows Hello'yu destekleyen daha güvenli biyometrik teknoloji ve üç boyutlu eğlence ile profesyonel üretkenlik için gerekli olan çok yönlü kullanım özelliklerini bünyesinde barından yeni Swift 5 dizüstü bilgisayar, performans ve mobilitenin yanı sıra ideal bir biçim ve fonksiyon dengesi sağlayan çarpıcı bir stil ve tasarım duygusu da taşıyor!  


Swift 5 – Güçten Taviz Vermeden Üstün Taşınabilirlik 
Yeni Acer Swift 5 üstün taşınabilirlik, sağlam performans ve bir stil dokunuşu isteyen kullanıcılar için tasarlanmış. 1 kg'dan hafif olan zarif kasası bu cihazı her zaman hareket halinde olan kullanıcılar için ideal hale getiriyor. 

Üst ve alt kapak için ultra hafif magnezyum-lityum alaşımı ve avuç içi alanında ekstra sağlamlık için magnezyum-alüminyum alaşımlar dahil olmak üzere sofistike malzeme seçimleri yapılmış. 

8. nesil Intel Core işlemcilerin gücünden yararlanan Swift 5, 8 saatllik pil ömrüyle olağanüstü hızlı bir deneyim sunuyor. Windows 10, harika çoklu görev özellikleri sunarken 2x2 802.11ac kablosuz özelliği ile gün boyu güçlü ve kesintisiz bağlantı sağlıyor. 

Arkadan aydınlatmalı klavye sayesinde geceleri bile verimli bir biçimde çalışılmasına imkan tanıyor. İnteraktif çoklu dokunmatik Full HD IPS2 dokunmatik ekran ve dar çerçeve tasarımı görüntüleme deneyimini maksimuma çıkarıyor. 

Dolby Audio™ Premium teknolojisine sahip Acer TrueHarmony™ güçlü ve net sesler sunarken, İş İçin Skype sertifikası Cortana ile canlı görüntülü sohbetleri ve harika bir deneyimi garanti ediyor. 

Fiyatlandırma ve Temin Edilebilirlik 
Acer Swift 5 Kdv dahil 4.999TL’den başlayan fiyatlara temin edilebilecektir. Teknik özellikler, fiyatlar ve temin edilebilirlik bölgelere göre değişir. 

Temin edilebilirlik, ürün özellikleri ve belirli pazarlardaki fiyatlar hakkında bilgi için, lütfen www.acer.com.tr aracılığıyla size en yakın Acer ofisi veya yetkili satıcısı ile iletişime geçiniz.

Yorum Gönderme

0 Yorumlar