Ads Area

Tarkan’ın son klibi “Çok Ağladım” fizy’de

Tarkan’ın 7 yıl aradan sonra müzikseverlerle paylaştığı “10” albümünde yer alan “Çok Ağladım” şarkısının video klibi, “ilk kez”Türkiye’nin en popüler dijital müzik platformu fizy’desevenlerine ulaşacak. 


Türkiye’de ilkleri gerçekleştirerek dijital müzik devrimi yapan fizy, Türk pop müziğininMegastarıTarkan’ın sevenleriyle buluştuğu platform olmayı sürdürüyor. 

fizy, Tarkan’ın geçtiğimiz Haziran ayında DMC etiketiyle yayımlanan son albümü 10’da yer alan “Çok Ağladım” şarkısının video klibini“ilk kez”Tarkan sevenleriyle paylaşıyor.

Albümün en sevilen şarkılarından biri olan Çok Ağladım’ınvideo klibi, Tarkansevenleri tarafından uzun süredir merakla bekleniyordu. 19 Nisan’da ilk defa yayınlanacak video klip, 14 gün boyunca dijital platformlarda sadece fizy’de olacak. 


 Megastar İstanbul sokaklarında 
Sözleri Ayça Z. Aydın’a (Miya), müziği Murat Matthew Erdem’e,düzenlemesi ise Ozan Çolakoğlu’na ait olan “Çok Ağladım” şarkısına çekilen video klibinyönetmenliğini İrfan Yıldırım, yapımcılığını ise “2012” yapım şirketi üstlendi. 

Yoğun bir tempoda, çekimleriiki günde tamamlanan klipte, Tarkan İstanbul sokaklarında da görülüyor. Tarkan’ın uzun bir aranın ardından çıkardığı 10 albümünde en çok beğenilen şarkılardan biri olan Çok Ağladım’a çekilen video klip, sevenleri tarafından heyecanla bekleniyor.  

fizy’de sosyalleşme zamanı 
Türkiye’nin en çok beğenilen ve takip edilen dijital müzik platformu fizy’de önemli bir yenilik müzikseverlerin hayatına girdi.

 fizy tutkunları tarafından çok uzun zamandır merakla beklenen sosyalleşme özelliği sayesinde artık fizyseverler hazırladıkları müzik ve video listelerini sosyal medyada ve dijital dünyada paylaşabilecek. Bu sayede tüm kullanıcılar favori listeleri yakından takip edebilecek, isterlerse kendi favori listelerine dahil edebilecekler.  

fizy.com yenilendi 
Sahip olduğu zengin yerli ve yabancı müzik arşiviyle Türkiye’nin en popüler dijital müzik platformu olan fizy'nin web sitesi fizy.com yenilendi. Yenilenen tasarımıyla artık daha da beğenilen fizy.com sayesinde; milyonlarca şarkıya, fizy küratörleri tarafından özenle hazırlanan hazır listelere ulaşmak mümkün.
Tags

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.

Ads Area