Bu haberlerde ilginizi çekebilir

Translate

GoDaddy E-posta Gelişmiş ürününü Türkiyede kullanıma sundu

Türkiye’deki küçük işletmelerin dijital varlıklarını oluşturmalarına ve yönetmelerine yardımcı olmaya odaklanan GoDaddy, mobilite ve üretkenliği artırmayı destekleyecek Office 365 “E-posta Gelişmiş” ürününü Türkiye’de kullanıma sunduğunu açıkladı. 

Dünyanın en büyük küçük işletme odaklı teknoloji sağlayıcısı GoDaddy, Microsoft Office 365 ürünleri arasına “E-posta Gelişmiş” ürününü eklediğini duyurdu. 

“E-posta Gelişmiş” ürünü, alan adı kullanılan profesyonel e-posta, 50 GB’lık depolama alanı, kişiler ve takvimlerin yanı sıra tüm cihazlar arasında senkronizasyon, dünya standartlarında spam filtreleme ve veri güvenliği sağlıyor. Bu yeni ürün, müşterilere her adımda yardımcı olmaya odaklanan, GoDaddy’nin ödüllü müşteri hizmetleri ile destekleniyor. 


GoDaddy EMEA Bölge Başkan Yardımcısı StefanoMaruzzi, konuyla ilgili olarak şunları söyledi: “GoDaddy olarak ana hedefimiz küçük işletmelere girişimlerini hayata geçirmek, büyütmek ve yönetmek için ihtiyaçları olan dijital araçları sunmak. 

BTK verilerine göre Türkiye’deki mobil penetrasyonun Aralık 2017 itibariyle yüzde 96,3’e ulaştığını ve toplam mobil abone sayısının 77 milyonu aştığını göz önünde bulundurursak, mobil çözüm ihtiyacının giderek arttığını söyleyebiliriz. 

GoDaddy’nin Office 365 ürün grubu da tam olarak bu ihtiyacı karşılıyor. İşletmeler, Office 365 ile yer ve zaman fark etmeksizin direkt Bulut üzerinde çalışabiliyor, tüm doküman ve e-postalarına ulaşabiliyor; böylece ofislerini telefonlarında taşıyabiliyorlar. 

Bulutun getirdiği mobilite ve güvene ek olarak E-posta Gelişmiş ürünüyle de müşterilerimize daha gelişmiş, daha fazla depolama alanının yanı sıra sınıfının en iyisi spam ve virüs filtreleme özelliklerine sahip, gelişmiş bir Office 365 e-posta seçeneği sunuyoruz. 

E-posta Gelişmiş, yüksek kaliteli, mobil bir e-posta çözümü arayan işletmeler için ideal.” Profesyonel e-posta, işletmeler için avantajlı GoDaddy, ismim@isletmeminwebsitesi.com tarzında bir profesyonel e-posta adresinin güvenilirliği artırdığını ve marka algısını iyileştirdiğini vurguladı. 

GoDaddy’nin Office 365 ürün grubuna eklediği E-posta Gelişmiş de küçük işletmelerin tam olarak bunu elde etmesini sağlıyor. Profesyonel e-postanın küçük işletmelere sunduğu diğer avantajlardan bazıları da şöyle: 

• İşletmelerin akılda kalmasını sağlıyor: Hâlihazırda işletmelerinin ismiyle bir web sitesi kurmuş olan işletmeler söz konusu olduğunda aynı uzantıya sahip bir e-posta adreslerinin olması, müşterilerinin aklında kalmalarını kolaylaştırıyor. 

• Kendi işletmelerinin reklamını yapmalarını sağlıyor: İşletmeler, yaygın olarak kullanılan, ücretsiz e-posta sağlayıcılarını tercih ettiklerinde yolladıkları her e-posta ile söz konusu sağlayıcının reklamını yapıyorlar. ismim@isletmeminwebsitesi.com gibi bir e-posta adresi ise tüm yazışmalarında kendi işletmelerinin reklamını yapmalarını sağlıyor. 

• Hız avantajı: Office 365 E-posta Gelişmiş ile gönderilip, alınan e-postalar anında gelen kutusuna düşüyor. Buna ek olarak kişiler, takvimler, vs. tüm cihazlarda senkronize ediliyor. 

• Güçlü depolama: E-posta Gelişmiş, e-postalar, kişiler ve takvimler gibi dosyalar için 50 GB’lık depolama alanı sunuyor. GoDaddy aynı zamanda kullanıcıların çoğunluğunun bugün ürün ve hizmet aramasını online olarak yaptığını, bu doğrultuda işletmelerle iletişime geçerken de e-posta seçeneğini tercih etmeleri ihtimalinin yüksek olduğunu vurguladı. 

Küçük işletmeler, Office 365 E-posta Gelişmiş gibi bir ürünü tercih ederek, marka algılarını iyileştirebilir, müşteri güvenini artırabilir ve yolladıkları her mesajla işletmelerinin reklamını yapabilir. GoDaddy’nin Office 365 E-posta Gelişmiş ürünü hakkında daha fazla bilgi almak için https://tr.godaddy.com/business/office-365 adresini ziyaret edebilirsiniz.  

GoDaddy hakkında: 
GoDaddy küçük, bağımsız işletmelere katkı sağlamaya ve hizmet ile destek sunmaya odaklanan, dünyanın en büyük bulut teknolojisi platformuna sahiptir. 

Dünya çapında 17 milyondan fazla müşterisi ve yönettiği 75 milyonun üzerinde alan adı ile GoDaddy, insanlara fikirlerine isim vermek, profesyonel web sitesi oluşturmak, müşteri çekmek ve işlerini yönetmek konusunda tam destek veren bir teknoloji şirketidir. 

GoDaddy’ninmisyonu, müşterilerine fikir ve projelerini başarıya dönüştürmeleri için gerekli araçları, içgörüyü ve birebir desteği sunmaktır. GoDaddy hakkında daha fazla bilgi için https://tr.godaddy.com/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum Gönderme

0 Yorumlar