Bu haberlerde ilginizi çekebilir

Translate

Aksiyon ve eğlence Big Boyz Festival’de zirve yapacak

“Büyüklere oyuncaklar” konseptiyle bu yıl ikincisi düzenlenecek olan “Big Boyz Festival”, 5 - 6 Mayıs tarihlerinde İstanbul Kemer Country’de misafirlerini ağarlayacak. 

Festival, ultra teknolojik deneyimleri rock müziğin hit ismi Teoman, dünyanın en iyi DJ’lerinden biri olarak gösterilen DJ Burak Yeter ve “Move On” parçasıyla dünyaca tanınan Deeperise ile sahneye taşıyacak. Geleceğin en heyecan verici konusu uzay gemisi değil, onu kimin uçurduğu...

Teknolojik oyuncaklar hayatımızı değiştirmeye, oyun katmaya devam ederken “Büyüklere oyuncaklar” konseptiyle bu yıl ikincisi düzenlenecek olan “Big Boyz Festival”, İstanbul Kemer Country’de 15 bin metrekarelik alanda, ultra teknolojik deneyimleri; Rock müziğin hit ismi Teoman, dünyanın en iyi DJ’lerinden biri olarak gösterilen DJ Burak Yeter ve “Move On” parçasıyla dünyaca tanınan Deeperise ile sahneye taşıyacak. 


Organizasyon dahisi Tolga Alişoğlu’nun kurucusu olduğu Alice İstanbul ile Kemer Country Club’da gerçekleştirilecek festival, İstanbul’un en büyük deneyim alanına sahip etkinliği olarak 5 – 6 Mayıs tarihlerinde ziyaretçileriyle buluşacak.  

Süper otomobilleri deneyimleme şansı! 
107 yıllık geçmişiyle klasik otomobil tutkunlarının ikonu olan London Morgan, Mercedes X Class ve 70 farklı alüminyum parçası 3D yazıcı ile basılan, dünyanın en güçlü otomobillerinden biri kabul edilen, 700 Beygir gücündeki Ultra 4, festival alanının çekim merkezleri olacak. 

İlgi alanlarında kendisine rol model aldığı usta isimleri dinleyebilme fırsatı yakalayacak olan ziyaretçiler, sadece deneyim değil ‘yaşatma’ amaçlı workshop’lara katılabilecek. 

Festival konukları dev konserler, alana özel dizayn edilen keyifli alışveriş noktaları, dansa doyacakları partiler, kick boks gösteri maçları, heyecan dozu yüksek motosiklet şovları ile şaşırtıcı ve unutulmaz bir gün yaşayacaklar.  

Drone yarışları, paramotor gösterileri… 
Sektörün önde gelen markalarını ve hobi severleri tek çatı altında toplayan Big Boyz Festival’de bu yıl, en keyifli ve heyecanlı macera – aksiyon oyunlarından biri olan Airsoft da yer alacak. 

Golf ve binicilik eğitimlerinden balta atmaya, insan sapanından tohum takas şenliğine, paramotor gösterilerinden elektrikli bisiklet deneyimlemesi ve drone yarışmalarına kadar adrenalinin zirve yapacağı birçok etkinlik yine Big Boyz Festival’de olacak. Festival alanında sergilenecek olan Gyrocopter modelleri ve uçaklar, konukları geleceğin kişisel hava araçları ile tanıştıracak. 

Müzikleri gün boyunca Türkiye’nin en seçkin radyoları tarafından çalınacak olan Big Boyz Festival’e gelenler; bir yandan hayallerindeki aracı, tekneyi ya da motosikleti inceleyip, drone, maket uçak gibi oyuncakları test ederken, diğer yandan festival bünyesinde bulunan markalardan alışveriş yapabilecek.  

İlham veren sosyal medya fenomenleri ile 
Birkan Polat’ın stunt rider şovu, akrobasi sevenleri heyecanın doruklarına taşırken, hobi tutkunları kendilerine ilham veren en önemli sosyal medya fenomenleri ile tanışma imkanı bulacaklar. 

Kick Boks özel gösterisi, Krav Maga workshop’u ve dev konserleriyle Big Boyz bu yıl da şehir insanlarının kaçırmak istemeyecekleri bir festival olacak.

Yorum Gönderme

0 Yorumlar