Translate

Little Caesars’tan orta boy pizza alana 2si bedava

Türkiye’de nefis kenarın mucidi Little Caesars Pizza, taptaze günlük hamurla yapılan enfes pizzalarını yemeyen kalmasın diye yeni bir kampanyaya imza atıyor. 

Kampanya kapsamında dilediğiniz bir orta boy pizza siparişinizde, ikinci orta boy pizza ve bir litre buz gibi Pepsi veya Pepsi Max bedava! 

Kampanyaya özel çekilen reklam filmi de TV’de ve dijital medyada yayınlanmaya başladı. Reklam filminde Little Caesars’ın dumanı tüten nefis kenarlı pizzalarına buz gibi Pepsi eşlik ediyor. 

Tüm orta boy Little Caesars pizzaları için geçerli olan kampanya; en yakın Little Caesars Pizza şubesinde, www.littlecaesars.com.tr adresinde ve 444 52 44 numaralı telefonla sipariş hattında pizza severleri bekliyor. 


 Türkiye’nin ve dünyanın en sevilen* pizzacılarından Little Caesars Pizza, enfes orta boy pizzalarının lezzetini daha çok kişiye ulaştırmak için düzenlediği bir kampanya ile pizza severleri mutlu ediyor. 

Kampanya kapsamında Little Caesars’ın enfes orta boy pizzalarından dilediğini alana, dumanı üstünde tüten bir orta boy pizza ve 1 litre buz gibi Pepsi veya Pepsi Max da hediye. 

Her şubesinde günlük açılan taptaze hamuru, sezon mahsulü domatesle hazırladığı özel sosu ve gerçek mozzarella peyniriyle pizza severlerin kalbinde taht kuran Little Caesars Pizza’nın tüm orta boy pizzalarını kapsayan kampanyaya 1 litre buz gibi Pepsi veya Pepsi Max da eşlik ediyor. 

Little Caesars Pizza’nın bu avantajlı kampanyası, en yakın Little Caesars Pizza şubelerinde, www.littlecaesars.com.tr adresinde ve 444 52 44 numaralı telefonla sipariş hattında pizza severleri bekliyor.

Yorum Gönderme

0 Yorumlar