Bu haberlerde ilginizi çekebilir

Translate

İşCep’e özel Snapchat filtresi

İş Bankası’nın, Temmuz ayından bu yana devam ettirdiği İşCep’in hayatı kolaylaştıran yenilikçi özelliklerini anlatan reklam filmi serisi “O İş Cepte”, şimdi Snapchat filtresi olarak kullanılıyor. 

 Snapchat kullanıcıları, Ocak ayı boyunca animatik Cem Yılmaz filtresi ile selfie çekebiliyor. İşCep filtresiyle selfie çekerek Snapchat’te arkadaşlarıyla paylaşanların oranı %5’in, çektiği selfieyi paylaşmak yerine telefonuna kaydedenlerin oranı ise %9’un üzerinde. 

Böylelikle, İş Bankası’nın sponsorlu filtresini gören Snapchat kullanıcılarının %14’ünün, filtre ile etkileşime geçtiği görülüyor. 

Snapchat platfomu üzerinden yapılan marka işbirliklerinin globaldeki başarılı kampanya ortalamalarına bakıldığında, Türkiye’de ilk kez yapılmış olan bu çalışma başarısı ile öne çıkıyor. 


İş Bankası’nın reklam yüzü Cem Yılmaz, bir süredir animatik karakteri ile O İş Cepte reklam serisinde hem güldürüyor hem de İş Bankası’nın mobil uygulaması olan İşCep’in yeniliklerinden haberdar ediyor. 

 Dijital mecralarda sürekli olarak yürüttüğü iletişim çalışmalarını Snapchat gibi farklı bir alanda mecra özelinde özgün içerikler yaratarak farklılaştıran İş Bankası, yenilikçi çalışmalar ile dikkat çekiyor.

Yorum Gönder

0 Yorumlar