Translate

MediaMarkt ta 100 TL maxipuan fırsatı

Mediamarkt.com.tr’den 11-31 Aralık 2017 tarihleri arasında tek seferde gerçekleştirilecek peşin veya taksitli 1000 TL ve üzeri ilk alışverişe 100 TL MaxiPuan! 

Maximum Mobil’e özel olan kampanyaya, katılımınızı kampanya dönemi içinde dilediğiniz zaman (alışverişinizden önce veya sonra) yapabilirsiniz. 

Katılmak için: Maximum Mobil uygulamasında “Kampanyalar” bölümünden ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklamanız yeterlidir. Uygulamayı telefonunuza indirin: maximum.com.tr/indir Kampanyaya dâhil olan kartlar: İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları 


(Maximum, MercedesCard, Maximiles, İş’te Üniversiteli) ve Bankamatik Kartı Kampanyaya dâhil olmayan işlemler: Şirket Kredi Kartı, Vadematik Kart, Aidatsız Kartlar ile yapılan işlemler, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri, Maximum POS cihazından yapılmayan işlemler kampanyaya dâhil değildir. 

Online ödeme şirketleri aracılığı ile gerçekleştireceğiniz işlemler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.Yasal düzenleme uyarınca cep telefonu satışlarında taksitlendirme yapılamamaktadır. Ödül kullanımı: MaxiPuan’larınız 12 Ocak 2018 tarihinde kartınıza yüklenecektir. 

MaxiPuan’ların son kullanma tarihi 31 Ocak 2018 (bu tarih dâhil)’dir. Maximiles’a yüklenen puanlar MaxiMil'e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır. Bir müşteri kampanyadan bir kere yararlanabilir ve en fazla 100 TL MaxiPuan kazanabilir.

Yorum Gönderme

0 Yorumlar