Translate

Aynı telefona daha fazla ödemeyin

Cep telefonundaki rehber, fotoğraf ve videoları saklamanın en güvenli yolu Türkiye’de 6 milyondan fazla kullanıcısıyla 1.6 Milyar dijital içeriği güvenle saklayan ve en çok tercih edilen bulut depolama servisi lifebox ile artık daha büyük hafızalı telefon almaya gerek kalmıyor. 

Sunduğu hizmetlerle telefon hafızasına çok iş bırakmayan lifebox, video ve görsellerin yanı sıra, telefon rehberini de güvenle yedekliyor. 

Telefon hafıza kullanımını da yöneten lifebox, yer aç özelliği ile yedekli fotoğraf ve videoları otomatik olarak bulup, telefondan kaldırarak ek hafıza açıyor. 

6 milyondan fazla kullanıcısıyla Türkiye’nin en yaygın bulut çözümü lifebox tüm operatör kullanıcılarına hizmet sunuyor. Fotoğraf, video ve rehberin güvenle saklanmasını sağlayan lifebox, ‘Yer aç’ özelliği ile hem cihazda hem de lifebox’ta yedekli fotoğraf ve videoları buluyor ve telefon hafızasından kaldırıyor. Böylece telefonda ek hafıza açılabiliyor. 

Sosyal medyadan transfer özelliği ise instagram ve facebook‘a yüklenen paylaşımları tek bir tıkla lifebox’a transfer etme imkanı sağlıyor. Instagram ve facebook’ta olan ama telefona kaydedilemeyen fotoğraflar da böylece güvenle saklanabiliyor.  


Daha büyük hafızalı telefona gerek yok 
Gelişen ve sayısı artan uygulamalar, kalitesi yükselen fotoğraf ve video çekimleriyle ortaya çıkan daha büyük depolama ihtiyacı lifebox'la ortadan kalkıyor. 

Aynı telefona daha fazla ödemeyin ana fikriyle hizmetler sunan lifebox, fotoğraf ve videoları otomatik yedeklerken, ‘Yer Aç’ özelliği ile telefonlarda hafıza kaplamıyor. Bu özellikleri ile lifebox kullanıcıların saklama alanını düşünmeden cihaz tercihi yapmasına yardımcı oluyor. Kullanıcılar bu sayede hayalindeki telefona daha kolay ulaşıyor.  

Türkiye’den tüm dünyaya hizmet  
Kullanım kolaylığının yanı sıra gelişmiş özellikleri ve farklı dil seçenekleri ile Türkiye’nin yanı sıra Amerika, Almanya, Ukrayna, başta olmak üzere 155 farklı ülkeden toplamada 6 milyondan fazla kullanıcısıya hizmet veren lifebox, global oyuncu olma yolunda emin adımlarla ilerliyor. 

Aylık 5 GB saklama alanı lifebox'tan hediye 
lifebox’ta kullanıcıların deneyimlemesi için uygulamayı indiren ve giriş yapan herkese kullanabilecekleri 5 GB saklama alanı hediye ediliyor. 

Bunun yanı sıra dileyen kullanıcılar aylık 50 GB, 500 GB ve 2,5 TB saklama alanına sahip paketleri uygun fiyatlarla uygulama içinden satın alabiliyor. 
 lifebox’ın öne çıkan diğer özellikleri şöyle... 
• Tablet/PC/Akıllı Telefonlardan erişim 
• Sosyal Medyadan transfer özelliği sayesinde Facebook ve Instagram’daki fotoğraf ve videolar anında lifebox’a yedekleniyor. 
• Otomatik yedekleme: Fotoğraf ve videolar, anında lifebox’a yüklenebiliyor. 
• Gelişmiş yedekleme deneyimi: Hangi fotoğraflar yedeklendi, hangileri sadece cihazda, kolayca öğrenilebiliyor. 
• Rehber yedekleme: Telefon rehberi kolayca lifebox’a yedekleniyor. 
• Müzik ve dokümanlar saklanabiliyor. 
• Fotoğraflardan 30 saniyelik video hikayeler oluşturulabiliyor. 
• Lokasyon ve tarihe göre arama seçeneğiyle anıların çok daha kolay bulunabiliyor. 
• Apple TV ve TV+ uygulaması : Apple TV ve TV+ aracılığıyla tüm fotoğraf ve videolar televizyondan görüntülenebiliyor. 
• Şifre ve parmak izi özelliği çok daha güvenli arşivleme deneyimi.

Yorum Gönderme

0 Yorumlar