Translate

Turkcellilere Google Play Store'da 10 TL hediye

Hemen "GooglePlay" yazıp 2255'e gönderin, hediyeniz hesabınıza yüklensin! 

Hediyenizi kullanmak için Google Play Store ana menüsü, Hesap adımından "Paycell | Turkcell Mobil Ödeme " yi ödeme yöntemi olarak eklemeniz yeterli. 

Hediye TL’nizi kullanarak Google Play Store’dan ücretli uygulama indirebilir, kitap satın alabilir/ kiralayabilir ya da oyunlarda ve diğer tüm uygulamalarda, uygulama içi satın alma yapabilirsiniz.

Kampanyadan sadece Google Play Store’da ilk kez Paycell | Turkcell Mobil Ödeme kullanarak işlem yapan müşterilerimiz yararlanabilir. Kullanıcıların hediye kazanımı için satın alma işlemi öncesinde GooglePlay yazarak 2255’e SMS göndermesi gerekmektedir. 


Müşterilerimiz kampanyadan sadece bir kez yararlanabilir. Kazanılan hediye kazanımdan sonra 30 gün içerisinde Google Play’de Paycell | Turkcell Mobil Ödeme kullanarak yapılan alışverişlerde kullanılabilir. 

Bu süre içinde kullanılmayan hediye TL’ler geçerliliğini yitirecektir. Hediye TL’leriniz, ilk satın almanızda kullanılmaya başlanacak; ilk satın almanızda tümünü kullanmamanız halinde sonraki kullanımlarınızda da kalan hediye tutarı kadar indirimden faydalanılabilecektir. 

Hediyeniz, satın alınan ürün tutarından düşülecek ve kalan tutar Turkcell faturasına yansıtılacak / TL bakiyenizden düşecektir. Satın alınan ürün tutarı, indirim tutarından düşükse herhangi bir tutar yansımayacaktır. 

Paycell, kullanıcıların Turkcell hatları ile ve/veya kayıtlı kredi kartları ile anlaşmalı üye işyerlerinde ödeme yapılmasını sağlayan bir platformdur. 

Paycell ile Turkcell Mobil Ödeme seçeneğini kullanan kullanıcıların yaptığı alışverişin tutarı Turkcell faturasına yansır / TL bakiyesinden düşer. 

Yorum Gönderme

0 Yorumlar