Ads Area

MediaMarkt GameZone Tırı ile Intel ESL Türkiye Şampiyonası Final Heyecanını Türkiye’ye Yaşatıyor

Türkiye’de ve dünyada ilginin giderek artığı e-spor sektörüne verdiği desteği hız kesmeden sürdüren MediaMarkt, Intel ESL Türkiye Şampiyonası Final heyecanını şehir şehir yaşatıyor 

Avrupa’nın açık ara 1 numaralı elektronik perakendecisi MediaMarkt, Intel ESL Türkiye Şampiyonası Finaline sayılı günler kala, GameZone tırıyla oyun severleri final heyecanını yaşamaya davet ediyor. 

Çeyrek finallerin ilk adımı için 14 Ekim’de Bursa Anatolium AVM’de ziyaretçileriyle buluşan GameZone tırı, 15 Ekim’de çeyrek finallerin ikinci adımı için Eskişehir Espark’ta oyun tutkunlarıyla bir araya geldi. 

Yarı finaller için 21 - 22 Ekim tarihlerinde İzmir Agora AVM’de ziyaretçilerini ağırlayacak olan tırın son durağı ise 4 - 5 Kasım tarihlerinde İstanbul Volkswagen Arena’daki şampiyona olacak. 

Oyun tutkunları en iyi oyun deneyimi için GameZone alanlarına akın etti! İlki 14 Ekim’de Bursa’da, ikincisi ise 15 Ekim’de Eskişehir’de gerçekleşen GameZone Tır Etkinlikleri oyun severler tarafından yoğun ilgi gördü. 


ESL Türkiye Ligi karşılaşmalarını dev LED ekranda canlı olarak izleme fırsatına erişen ziyaretçiler, etkinlik boyunca birbirinden farklı sürpriz ve özel fırsatlarla eşsiz bir deneyim yaşadı. 

ParkurZone yarışmasında, MediaMarkt mağazasına saklanan bir ürünü bulmak için birbirleriyle yarışan katılımcıların heyecanlı mücadelesine, alandaki izleyiciler de ortak oldu. Her yarışmacı hediye kartı kazanma fırsatı bulurken, en hızlı olan yarışmacılar ise final bileti almaya hak kazandı. 

PubG yarışmasında ise MediaMarkt’tan alışveriş yapan ziyaretçilerden dijital çekilişle oyun oynamaya hak kazananlar, GameZone alanında birbirleriyle kıyasıya mücadele etti. 

Kazananlara ise PubG oyunu hediye edildi. Gerçekleştirilen yarışmaların heyecanına, eş zamanlı yapılan webcam ve ekran görüntüsü ile alandaki izleyiciler de ortak oldu. Alanda bulunan Gamer Kapsül ile muhteşem bir oyun deneyimi yaşayan oyun tutkunları, en güçlü oyun ürünlerini deneme fırsatı da buldu. 

Ziyaretçiler ayrıca, Cosplay ve MediaMarkt selfie köşelerinde sosyal medya hesapları için eğlenceli kareler yakaladı. Oyun severler etkinlik boyunca fenomenlerle bir aradaydı 

Etkinliğe gelen oyun severler, Unlost ve ekibi, Thetabetaplays gibi oyun fenomenleriyle birebir oyun oynama fırsatını bulurken, Theta ve Beta’nın birbirleriyle olan mücadelesini de heyecanla takip etti. 

Soru cevap bölümünde merak ettikleri tüm soruların yanıtlarını alma fırsatı bulan katılımcılar, etkinlik boyunca severek takip ettikleri fenomenlerle fotoğraf çektirip imza aldılar. Gün boyunca fenomenlerle birebir sohbet etme ve etkileşim kurma imkanı bulan oyun tutkunları, etkinliğin coşkusunu doyasıya yaşadı. 

Etkinliğe özel sürprizler ziyaretçilerin yüzünü güldürdü Etkinlik boyunca Mediamarkt mağaza içi GameZone alanlarında katılımcılarla röportajlar gerçekleştirildi. 

Moderatörün sahneden canlı röportajlara bağlanarak, sunucuların sorduğu soruyu doğru cevaplayan katılımcılara ise indirim çeki hediye edildi. Airbrush sanatçılarıyla MediaMarkt GameZone’dan aldıkları ürün ve aksesuarları dilediklerince kişiselleştiren ve sürpriz hediyeler kazanan ziyaretçiler tüm gün eğlenceli anlar yaşadı. Etkinliğe özel sunulan fırsatlar, katılımcıların yüzünü güldürdü. 

Etkinliğe katılamayanlar ise MediaMarkt’ın sosyal medya hesapları üzerinden tüm gelişmeleri anlık olarak takip edebilme fırsatı buldu. Eskişehir ve Bursa’daki bu muhteşem oyun deneyimini kaçıranlar ise, 21 - 22 Ekim tarihlerinde İzmir Agora AVM’de aynı heyecanı yaşayabilecek.

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.

Ads Area