Translate

Bonuscard da 100 tl bonus fırsatı

1-15 Ekim arasında GittiGidiyor'da tek seferde yapılan, 500-999,99 TL arası alışverişlerde 25 TL, 1.000 TL ve üzeri alışverişlerde 50 TL bonus, GarantiPay ile ödeyenlere 500-999,99 TL arası alışverişlerde 50 TL, 1.000 TL ve üzeri alışverişlerde 100 TL bonus kazanma şansı.


Kampanyaya katılarak GittiGidiyor'da tek seferde yapılan, taksitli ve tek çekim 500-999,99 TL arası alışverişlerde 25 TL, 1.000 TL ve üzeri alışverişlerde 50 TL bonus kampanyası yapılacaktır. 

Kampanyaya katılarak ödemesini GarantiPay ile tamamlayanlara 500-999,99 TL arası alışverişlerde 50 TL, 1.000 TL ve üzeri alışverişlerde 100 TL bonus yüklenecektir. 

Kampanyaya BonusFlaş ile katılmak için Hemen Katıl butonu tıklanmalı, SMS ile katılmak için GITTIGIDIYOR10 yazarak 3340'a SMS gönderilmesi gerekmektedir. 


İlk alışverişten önce katılım yapılması gerekmektedir. GarantiPay; BonusFlaş kullanıcılarının internet üzerinden yapacakları alışverişleri kart bilgisi paylaşmadan hızlı ve güvenli olarak tamamlamalarını sağlar. 

Alışverişiniz sepetinizi www.gittigidiyor.com'dan veya mobil uygulamasından oluşturun, ödeme sayfasına geldiğinizde ödeme seçenekleri içerisinden GarantiPay'i seçin. Açılan ekranda Garanti Bankasında kayıtlı telefon numaranızı veya TC Kimlik numaranızı girin. 

Telefonunuza BonusFlaş'tan bildirim gelecektir, gelen bildirimi açarak veya doğrudan BonusFlaş Ödemeler bölümünden işleminizi görüntüleyebilirsiniz. Kampanyaya SMS ile katılarak, kampanya koşullarına uygun harcama yapan müşterilere; "TEBRIKLER. GITTIGIDIYOR"DAN YAPTIGINIZ ALIŞVERİŞTEN BONUS KAZANDINIZ.BONUSUNUZU 20-30 EKIM 2017 ARASINDA KULLANABİLİRSİNİZ. www.bonus.com.tr" şeklinde sms mesajı gidecektir. 

Kampanya müşteri bazındadır. Her müşteri kampanyadan 1 defa faydalanabilecek ve en fazla 100TL Bonus kazanabilecektir. Bonus yüklemesi için yapacağınız ilk alışveriş dikkate alınacaktır. 

Kampanyaya Garanti Bonus Card, Garanti Bonus Business Card, Easy, Money Bonus, Bonus Sanal kartlar, Flexi, Bonus Flexi, Bonus Genç, Deniz Bonus, TEB Bonus, ING Bonus, Şeker Bonus, ABank Bonus, Abank Bonus Ticari kartlar, ICBC Turkey Bonus, ICBC Bonus Ticari kartlar, ve PTT Bonus dahildir. Kampanya dahilinde kazanılan bonus, 20-30 EKIM 2017 tarihleri arasında, bonus program üyesi işyerlerinde aynı kartla yapılan harcamalarda kullanılabilecektir. 

Kazanılan bonus kullanılmadığı takdirde 31 EKIM 2017 tarihinde geri alınacaktır. Garanti Paracard, Türkiye Finans Happy Card, Deniz Bonus Ticari Kartlar, Şeker Bonus Ticari kartlar, Fibabanka Bonus, Fibabanka Bonus Ticari kartlar, TEB Bonus Ticari kartlar, ING Bonus Ticari Kartlar, Burgan Bank Bonus, Burgan Bonus Ticari kartlar, Miles&Smiles kredi kartları, American Express kartlar, Altın Bonus, Igaranti, Paracard Sanal kartlar ve bonus kullanımları ile yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.  

Kampanya; "Mücevher, Takı, Saat (Diğer Mücevher, Takı Erkek Mücevher, Takı Mücevher, Değerli Taş Ziynet ve Külçe Altın Pırlanta kategorisinde yer alan ürünler için), "Emlak", ve "Otomobil ve Motosiklet" (Otomobil, Motosiklet kategorilerinde

Yorum Gönderme

0 Yorumlar