Ads Area

Yeni Philips BASS+ Kulaklıkları ile Basları Daha Güçlü Hissedin

Kullanıcılarına her yerde, her zaman en iyi ses deneyimini yaşatacak ürünler geliştiren Philips, yeni BASS+ kulaklıklarıyla daha güçlü bas ritimlerinin tadını çıkarmaya davet ediyor. 


Kompakt ve ince tasarımı ile kullanıcısına hareket ve stil katan Philips BASS+ kulaklık ailesi; kulak içi, kulak üstü, kablolu ve kablosuz modellerinin yanı sıra çarpıcı renk seçenekleriyle de günün her saatinde güçlü ritmin keyfini yaşatıyor. 


Philips’in müziği daha güçlü bas ritimleriyle hissederek, yaşamak isteyenler için geliştirdiği BASS+ Kulaklıkları, performansı ve kalitesiyle olduğu kadar hayata stil katacak tasarımıyla da dikkat çekiyor. 

Bas ritimlerinin gücünü ve keyfini; ince, dayanıklı ve ergonomik özellikleriyle daha da artıran Philips BASS+ Kulaklıkları, yumuşak kulak yastıkları ile de müziğin keyfini kulak ağrısı çekmeden uzun süre çıkarmaya imkan veriyor. 
Philips BASS+ ailesi kulak üstü ve kulak içi modellerinin (SHE4305) yanı sıra kablolu (SHL3070,SHL3075 ve SHL3175) ve kablosuz seçenekleriyle de hayatı kolaylaştırıyor. 

Kablosuz modellerinde (SHB3075,SHB3175 ve SHB4385) müzik ve gelen telefon çağrıları için sürücü üzerinde kontrol düğmeleri bulunan Philips BASS+, kendini müziğe kaptırmak isteyenler için de dış sesi izole eden ses yalıtım teknolojisine sahip. 

Kulak üstü modelleri, hoparlör sürücüleri içeriyor. Yumuşak kulak yastıkları ile desteklenen Kulak üstü BASS+ modeli, müziği uzun süre ve kesintisiz dinleme fırsatını sunuyor. 
Ayrıca kolay taşınabilmesi ve saklanabilmesi için katlanarak küçülebilen bir tasarıma sahip olan Kulak üstü Philips BASS+, Bluetooth destekli kablosuz modelleriyle de farklı mobil cihazlarla kolayca eşleşebiliyor.  

Gibson Brands Hakkında 
Müzik aletleri, tüketici elektroniği ve profesyonel ses alanında bir dünya lideri olan Gibson Brands, müşterileri için yaşam ve müzik kalitesini geliştirmeye kendini adamıştır. 

1894 yılında kurulan ve merkezi Nashville, Tennessee, ABD'de bulunan Gibson Brands dünya çapında üretim, pazarlama, araştırma ve geliştirme merkezlerine sahiptir. Daha fazla bilgi için www.gibson.com adresini ziyaret edin.

Gibson Brands'in bir iştiraki olan Gibson Innovations, ses ve eğlenceye odaklı küresel bir merkezdir. Kulaklık, ses sistemleri, soundbar ve bağlantılı ses sistemleri dahil önde gelen kategorilerde Philips ve Onkyo gibi dünyanın en tanınmış markalarıyla işbirliğinde bulunan lider bir oyuncu olarak Gibson Innovations, müşterilere en iyi ses ürünlerini ve deneyimlerini sunar.
Tags

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.

Ads Area