Ads Area

Taksitle LG G6 Alana 400 TL Hediye Çeki

LG Electronics Türkiye, en yeni amiral gemisi telefonu LG G6’yı tüm operatör mağazalarından 24 ay taksitle satın alan kullanıcılarına, Boyner, Jolly Tur, D&R ve Atasun Optik’ten yapılan alışverişlerde geçerli olmak üzere 400TL değerinde indirim imkanı sunuyor. 

LG Electronics Türkiye; G6’ya özel düzenlediği kampanya ile 11 - 16 Temmuz 2017 tarihleri arasında tüm operatör mağazalarından peşin fiyatına 24 ay taksit fırsatı ile LG G6 alan tüketicilerine Boyner, Jolly Tur, D&R ve Atasun Optik’ten yapılan alışverişlerde geçerli olmaküzere 400 TL değerinde hediye çeki verecek. 

Sadece LG G6 alımlarında geçerli olacak kampanyaya katılmak için;www.g6kazandiriyor.comadresindeki bilgilerin eksiksiz şekilde doldurulması gerekiyor. LG G6 ile farklı deneyimlere hazır olun!


LG G6’nın sahip olduğu standart ve geniş açılı kamera özelliği sayesinde artık fotoğrafta gözükmek için yer değiştirmek veya yan yana sıkışarak poz vermek sona eriyor. Ayrıca LG G6, IP68 sınıfı su ve toz geçirmezlik özelliği sayesinde suya ve toza karşı daha dayanıklı bir yapıya sahip. 

Selfie ve wefie çekmek LG G6 ile çok kolay LG G6, genişletilmiş 100 derecelik görüş açısına sahip 5 megapiksel ön kamerasıyla, kullanıcıların selfie çubuğuna ihtiyaç duymadan selfie ya da wefie çekebilmelerine imkan veriyor. Ayrıca, geniş açılı kamerası kenarlardaki bozulmaları engelliyor ve çok daha doğal fotoğraflar çekilebiliyor.

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.

Ads Area