Translate

Eğlencenin dijital kodları Maximum Mobil’de

İş Bankası’nın mobil uygulaması Maximum Mobil, banka müşterileri ile birlikte diğer tüm bankaların kart müşterilerinin de hayatını kolaylaştıracak çözümler sunmaya devam ediyor. 

Kullanıcılar, Maximum Mobil’inAppStore ve Google PlayStore’da kullanıma sunulan güncel sürümü ile dijital kod alışverişlerini uygulama üzerinden gerçekleştirebilecek. 

Eğlence Fabrikası ile yapılan işbirliği ile Maximum Mobil üzerinden Eğlence Fabrikası’nın satışa sunduğu League of Legends içerisinde geçerli olacak Riot Points alışverişleri ve Facebook E-Pinödemeleri yapılabilecek, Spotify üyeliği satın alınabilecek. 

 Maximum Mobil’in“Ödemeler” sekmesi altına yeni eklenen “Dijital Kod Market” menüsünde listelenen dijital kodlar arasından seçim yapabilecek kullanıcılar, uygulamaya tanımlı İş Bankası ve diğer banka kredi kartları veya banka kartları ile dijital kod ödemelerini kolayca ve güvenli olarak gerçekleştirebilecek. Eğlence Fabrikası, satın alınan kodların, müşterilerin tanımlı SMS ve elektronik posta adreslerine gönderilmesini sağlayacak. 

Maximum Mobil ile kart işlemlerini anında takip etme, zengin içerikli kampanyalara tek tuşla katılım, mobilden temassız veya QR ile hızlı ödeme, nakit avans/taksitli nakit avans kullanımı, kartı geçici olarak kullanıma kapatma, anında fatura ödeme gibi birçok işlem kolayca gerçekleştirilebiliyor. 
Kart yönetimi ve alışveriş işlemlerinde kullanıcıların hayatını kolaylaştıran çok sayıda çözüm sunan Maximum Mobil’i diğer mobil ödeme uygulamalarından farklılaştıran özelliği, tüm bankaların kredi kartı müşterilerinin de faydalanabileceği şekilde tasarlanmış bir platform olması. 

Uygulamanın ilk partnerleri Cinemaximumve Petrol Ofisioldu. Maximum Mobil’in Cinemaximum özelliği, uygulama üzerinden hızlı ve kolay bir biçimde sinema bileti satın alma imkânı sağlıyor. Nisan ayında lanse edilen ve Petrol Ofisi istasyonlarından araçtan inmeden akaryakıt ödemesi yapma olanağı sunan Maximum Mobil Öde-Geç özelliği üzerinden ise 25 bin araç plakası aktive edilmiş durumda. 

Güncel sürüm ile birlikte İş Bankası kredi kartları için otomatik borçödeme talimatı verilmesi, hesap kesim tarihi değişikliği yapılması, uygulamaya tanımlı kartların tiplerine göre listelenebilmesi ve dahil olunan kampanyaların statülerinin takibine yönelik geliştirmeler yapıldı.

Yorum Gönderme

0 Yorumlar