Ads Area

Sony Xperia XA1 ve Xperia L1 satışta

Şık tasarımı ve etkileyici ekranıyla beğeni toplayanXperia XA1 ve görünüşü kadar performansıyla dikkat çeken Xperia L1 satışa sunuldu.

Xperia XA123 MP ana kamera, 8 MP selfie kamerası ve 5 inç neredeyse çerçevesiz HD ekranı ile beklentilerin ötesine geçerken Xperia L1öğrenme ve adapte olma yeteneğine sahip kullanıcı arayüzü ile dikkat çekiyor. 

Ele mükemmel şekilde oturan tasarıma sahip Xperia XA1, 8MP ön kamerası ve 23mm geniş açılı lens sayesinde grup selfie’lerinde bile kimseyi dışarıda bırakmıyor.

Hareket halindeki nesneleri dahi düşük ışık koşullarında net ve gerçek renkleriyle yansıtan Xperia XA1’in 23MP ana kamerası deklanşöre basıldığında 0,6 saniye1de açılıp süper hızlı fotoğraf çekebiliyor. Xperia L1 kesintisiz yüzey tasarımı ve ince çerçevesi ile öne çıkan yüksek kaliteli bir 5,5 inç HD ekrana sahip. 
Dört çekirdekli Mediatek işlemci ve 2 GB RAM ile kusursuz performanssunan Xperia L1 ayrıca Akıllı Temizleyici fonksiyonu ile telefonun kullanılma şeklini analiz edip, kullanılmayan uygulamaları devre dışı bırakarak önbelleği temizliyor ve optimum hızı garanti ediyor. 

Beyaz, Siyah, Altın ve Pembe2 renkseçenekleri ile gelen Xperia XA1 1.599 TL tavsiye edilen satış fiyatı ile perakende satış noktaları ve Türk Telekom mağazalarında; Beyaz, Siyah ve Pembe renk3 seçeneklerine sahip Xperia L1, 1.199TL tavsiye edilen satış fiyatı ile Turkcell mağazalarında ve perakende satış noktalarındasatışa sunuluyor.

Ads Area