Translate

14,90 TL’ye internet geliyor

Türk Telekom,Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme (UDH) Bakanlığı’nın başlattığı ‘İnternetsiz Ev Kalmasın’seferberliğine verdiği desteği ikiye katladı.

Altyapısı üzerinden sunduğu internet paketini toptan satış kanalı ile internet hizmeti veren şirketlere ücretsiz sunanTürk Telekom, internetle yeni tanışacak bireysel müşteriler içinde hesaplı internet paketi hazırladı. 

Türk Telekom, evde internetin yaygınlaşması amacıyla hazırladığı 4 Mbps’ye kadar Limitsiz 20 GB AKN’li internet paketini; ev telefonu olanlara herşey dahil14,90 TL’ye, ev telefonu olmayanlara ise her şey dahil 29,90 TL’ye sundu. 

Türk Telekom,Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme (UDH) Bakanı Ahmet Arslan’ınTürkiye’de tek bir vatandaşın bile internet erişiminden mahrum kalmaması için geçtiğimiz ay Kars’ta başlattığı “İnternetsiz Ev Kalmasın” seferberliğine verdiği desteğe bir yenisini ekledi. 

Evde internetin yaygınlaşmasıkapsamında ilk yanıtı, toptan satış kanalı üzerinden internet hizmeti veren şirketlere, sağladığı ücretsiz internet desteği ile veren Türk Telekom,internetle yeni tanışacak bireysel müşterilereyönelik hesaplı bir internet paketi hazırlayarak verdiği desteği ikiye katladı.  

Türk Telekom’dan seferberlik kapsamında 14.90 TL’ye internet 
“İnternetsiz Ev Kalmasın” seferberliğine destek olmayı kurumsal sosyal sorumluluğu olarak gören Türk Telekom, özellikle dar gelirli vatandaşların da evinde internetin olabilmesi için yeni bir kampanyaya imza attı. 

Türk Telekom’un internetle yeni tanışacak hanelere yönelik olarak hazırladığı 4 Mbps’ye kadar Limitsiz 20 GB AKN’li internet paketine; ev telefonu olanlar herşeydahil14,90 TL’ye, ev telefonu olmayanlar ise her şey dahil 29,90 TL’ye sahip olabilecekler. 

Şirket bu kampanyası ile ev telefonukullanıcılarına,4 Mbps’ye kadar Limitsiz 20 GB AKN’liinternet hizmetini, mobil pazardaki 20 GB’lik en düşük fiyatlı teklifin yaklaşık4’te birioranındasunmuş oluyor. 

‘’Türk Telekom ile Türkiye’nin 81 ilinden her gelir grubundan hane internet ile tanışacak” 
 UDH Bakanı Ahmet Arslan’ın çağrısını büyük bir memnuniyet ile karşıladıklarını ve bu çağrıya verdikleri desteği büyütmekten gurur duyduklarını ifade eden Türk Telekom Satış ve Müşteri Hizmetleri’nden Sorumlu Genel Müdürü Yardımcısı Ümit Önal:

“Türkiye’nin 2023 Vizyonu çerçevesindeki en önemli hedeflerinden biri de genişbant erişim altyapısının nüfusun tamamını kapsaması ve 2023’te sabit genişbant abone sayısının 30 milyona çıkarılması. Sayın Bakanımızın başlattığı ‘İnternetsiz Ev Kalmasın’ seferberliği de bu vizyonun bir parçası. 

Türk Telekom olarak, İnternetsiz Ev Kalmasın seferberliğinin, tüm Türkiye’yi kucaklayabilmesi için toptan taraftaki desteğimizin ardından perakende tarafında da büyük bir kampanyayı hizmete sunuyoruz. 

Bu kampanyamızla Türkiye’deki tüm haneleri internetle buluşturmak amacıyla internet paketi hazırladık. Bu desteğimizle Türkiye’nin 81 ilinde, henüz internetle tanışmamış her gelir grubundan haneyi internetle tanıştırmış olacağız” dedi.  

“İnternetsiz Ev Kalmasın seferberliği, Türkiye’nin geleceği için” 
Seferberliği, Türkiye’nin geleceği olan gençlerin eğitimine destek verme noktasında fırsat olarak değerlendirdiklerini dile getiren Önalşunları söyledi:

“Türkiye’nin geleceği olan gençlerimizinen iyi şekilde yetişebilmesi ve iyi bir donanıma sahip olabilmelerini sağlayabilmekiçin onlarıdijital dünyanın sunduğu imkanlarla desteklemenin önemine inanıyoruz. Bunu düşündüğümüzde bu seferberlikle aynı zamanda Türkiye’nin geleceğine de katkıda bulunmuş oluyoruz. 

Gençlerimizin toplumda üretken bireyler olarakyetişmesi,ev hanımlarının kendi ürünlerini internet ortamında satarak ev ekonomisine destek olabilmeleri, küçük esnafımızın işini büyütebilmesi için interneti artık her gelir grubu için erişilebilir kılıyoruz.’’