Header Ads

Paraf’tan 70 TL’ye Varan ParafPara

1-31 Mart 2017 tarihleri arasında yurt içi tüm Banka POS’larından toplamda yapılacak 1.000 TL alışverişe 35 TL, toplamda yapılacak 2.000 TL alışverişe 70 TL ParafPara verilecektir. 

Kampanyada sadece alışveriş işlemleri geçerlidir. Kampanya boyunca bir müşterinin asıl ve ek kartlarıyla birlikte kazanabileceği toplam ParafPara 70 TL ile sınırlıdır. 

Bir müşteri toplamda 1000 TL ve üzeri alışverişi ile 35 TL ParafPara kazandıktan sonra toplam alışveriş tutarını 2000 TL’ye tamamlayarak 35 TL ParafPara daha kazanabilir. 


Kampanya katılım SMS’i bankada kayıtlı cep telefonu numarasından gönderilmelidir. Katılım SMS’i ücretsiz olup; kampanyaya katılabilmek için SMS’in Turkcell, Vodafone veya Türk Telekom operatörleri üzerinden gönderilmesi gerekmektedir. 

Bir kart ile kampanyaya katılım yapıldığında müşterinin tüm kartları kampanyaya dahil olur. ParafPara ödülü, toplam ciro hedefine ulaşılan karta yansıtılacaktır. Parafly, sanal kartlar ve ek kartlar kampanyaya dahildir. Business kartlar ve Halkcardlar kampanyaya dahil değildir. Kazanılan ParafParalar tüm Paraf üyesi işyerlerinde kullanılabilecektir. 

ParafPara transfer işlemi ParafPara kullanımı olarak sayılmayacaktır. Transfer edilen ParafPara’lar geri alınacaktır. Kazanılan ParafPara’lar, işyeri tarafından POS üzerinden yapılacak günsonu işlemi aracılığıyla kazanım sağlanan işlemin banka sistemine ulaşmasından bir sonraki gün sistem tarafından yüklenmektedir. 

 ParafPara kullanarak yapılan işlemler, iptal ve iade işlemleri kampanyaya dahil değildir. Sanal POS tan yapılan işlemler dahildir. Kampanyadan kazanılan ParafParaların son kullanım tarihi 10.04.2017 olup kullanılmayan ParafParalar 11.04.2017 tarihinde geri alınacaktır.
Blogger tarafından desteklenmektedir.