Header Ads

Samsung Yepyeni Aksesuarlarıyla Mobil Deneyime Renk Katıyor

Samsung’unTürkiye’de piyasaya sunduğu mobil aksesuarlar, çarpıcı tasarımları ve kullanım kolaylıkları ile dikkat çekiyor Samsung Electronics,beş yeni aksesuarınıTürkiye’deki kullanıcıların beğenisine sunduğunu açıkladı.

Aksesuarlar arasındaher biri tasarımıyla dikkat çeken kablosuz hoparlör, kulaklık ve taşınabilir şarj cihazlarıyer alıyor. Şıklık, rahatlık ve performans özellikleriyle öne çıkan bu özel ürünler, kullanıcıların mobil deneyimini zenginleştiriyor. 

 Koleksiyonun dikkat çeken ürünleri arasında şişeyebenzeyen tasarımıyla ön plana çıkan kablosuz hoparlör yer alıyor. Hoparlör, sesi her yöne iletme özelliği sayesinde mekanın her yerinde aynı kalitede müzik keyfinin yaşanmasına imkan tanıyor. 
Kablosuz şarjı ve harekete duyarlılık özellikleri sayesinde ise cihazı kontrol etmek çok rahat ve keyifli bir hale geliyor. Örneğin, hoparlöründahili16M renkli LED ışığının parlaklığını ayarlamak için, cihazısu döker gibi aşağı tutmak yeterli.Basit bir sallama hareketi iseışığın renginideğiştiriyor. Lux Manager App* sayesindeürün tamamen kişiselleştirilebiliyor. 

Böylece kullanıcılar hem içinde bulundukları duruma, hem de ruh hallerine uygun tonları seçebiliyorlar. Su ısıtıcılarından ilham alınarak tasarlanantaşınabilir şarj cihazı isemobil şarj işlemine iyi düşünülmüş bir çözüm getiriyor. 

5,100mAh ve 10,200mAhgüç üreten maviya da pembe renk seçenekleriyle sunulan taşınabilir şarj cihazı,kalan güç seviyesi hakkında bilgi veren bir LED uyarıcıya sahip.Mobil şarj cihazının destek kabloları,telefonu belirli bir açıda sabitleyerek keyifle video izleme imkânı sunuyor.Ayrıca, cihaza LED ışığı takılarak bir el feneri gibi kullanılabiliyor

Samsung’un, Türkiye’de piyasaya süreceği bir diğer aksesuar dakablosuz hoparlör.Hareket halindeyken de müzik dinlenmesi için tasarlanan bu zarif hoparlör, suya dayanıklılığı sayesinde sadece içmekanlarda değil, dış mekânlarda da gönül rahatlığıyla çalıştırılabiliyor. 

Samsung’un beşinci yeni aksesuarı isedikdörtgen tasarımlı bir kulaklık.Düğümlenmeyen kabloya sahip olması nedeniyle, sesi dinleyicilere her zaman yüksek kalitede aktarıyor.
Blogger tarafından desteklenmektedir.