Ads Area

YAP BESTENİ YAZ SÖZLERİNİ GÖSTER KENDİNİ

Trafik Hayattır, 2017’detüm Türkiye genelinde radyolarda yayınlanacak jingle’ınıgençlerden gelecek önerilerle hazırlıyor. 

Trafik Hayattır JingleYarışması’nda birinci seçilecekeser, jinglekonusunda Türkiye’nin en ünlü sanatçılarından Nil Karaibrahimgil tarafından seslendirilecek. 

Başvurular sitesinde 17Şubat 2017 tarihine kadar www.trafikhayattir.com internet sitesinden yapılabilecek Doğuş Otomotiv’inkurumsal sosyal sorumluluk platformu Trafik Hayattır, ister yorumcu, ister dinleyici olsun müzik ile ilgilenen tüm gençleri, trafik konusunda farkındalık sahibi olurken aynı zamanda da unutulmaz bir deneyim yaşamaya davet ediyor. 

Trafik Hayattır’ın 2017 yılında Türkiye genelinde yerel ve ulusal radyolarda yayınlanması planlanan yeni jingle’ı gençlerden gelecek eserler arasından seçilerek oluşturulacak. 

Trafik Hayattır Jingle Yarışması’na gelecek bestelerden, jüri tarafından yapılacak değerlendirmede, birinci seçilecek jingle önerisi Türkiye’nin ünlü şarkıcılardan Nil Karaibrahimgil tarafından kazanan ile birlikte düzenlenecek ve seslendirilecek.  

Basit bir kayıt yeterli 
Trafik Hayattır JingleYarışması’na başvurmak için katılımcılarıntrafik güvenliği ile ilgili mesajlarını taşıyan eserlerini en az 1 enstrüman kullanarakkayıt etmeleri ve internet sitesine yüklemeleri gerekiyor.

En fazla 120 saniye uzunluğundaki eserin herhangi bir markanın jingle’ına veya herhangi bir esere benzemeyip, özgün olmasına ve daha önce yayınlanmamış olmasına da dikkat edilmesi gerekiyor.

İlk 10’a Jüri Sunumu  
Ön değerlendirme sonucu belirlenecek 10 eserin sahipleri, jüriye jingle’larını sunmak için İstanbul’a davet edilecek. Aralarında Milliyet Köşe Yazarı Mehmet Tez, Jinglehouse müzik prodüksiyon firması sahibi ve prodüktör Ömer Ahunbay, Doğuş Otomotiv Kurumsal iletişim Direktörü Koray Bebekoğlu ve sanatçı Nil Karaibrahimgil’in de olduğu jüri üyelerine sunum yapacak olan yarışmacılar arasından birinci seçilen kişi eserini Nil Karaibrahimgil ile birlikte stüdyoya girerek profesyonel şekilde düzenleme ve kayıt etme imkanı bulacak. 

Yarışmanın birincilik ödülü sahibi, profesyonel bir müzik prodüksiyonuna katılma, konunun uzmanlarından fikir alma ve deneyimleme fırsatı da yakalayacak. Katılımcılar yarışma ile ilgili tüm bilgilere ve yarışma koşullarına www.trafikhayattir.com sitesinden ulaşabilecek.
Tags

Ads Area