Ads Area

Dedicated Server’lar için kampanya

LimonHost’un Dedicated Server kampanyası, web yayıncıları için önemli avantajlar sunuyor. 

Dedicates Server kiralarının yıllık ödemelerinde %25 indirim sağlayan LimonHost’un kampanyası yıl sonuna kadar geçerli olacak.

LimonHost’un SSD diskli sunucuları yüksek I/O performansı sağlıyor ve sunucunun tüm kaynaklarına tam kontrol sağlayabiliyorsunuz. SQL gibi yüksek hız gerektiren uygulamalarınızı rahatlıkla da barındırabilirsiniz. 
LimonHost’un tüm Dedicated (Kiralık Sunucu) Sunucuları en güncel ve hızlı Intel Xeon işlemcilere sahip.Tüm network altyapısı Juniper ve Brocade Datacenter switchler sayesinde kullanıcıya en hızlı network iletişimini sağlıyor. 

Hızlı ve güvenilir destek Ayrıca, Windows ya da Linux sunucular için ihtiyacınız olan destek LimonHost Mühendisleri tarafından veriliyor. Sunucu yönetimi ve sunucu izleme gibi ek hizmetlerle iş sürekliliğinizi güvence altına alıyorsunuz. Uygulama veya kullanıcı hataları veri bozulmalarının nedenlerindendir.

Bunları önlemek için alacağınız LimonHost Sunucu Yedekleme hizmetiyle verilerinizi korursunuz. Yedekleriniz gecelik veya istediğiniz periyotlarda otomatik alınır ve tarafınıza bilgilendirme yapılır.techinside

Ads Area