Ads Area

GAMECELL İLE OYUN DÜNYASINDA TURNUVA HEYECANI BAŞLIYOR

Turkcell’in oyun platformu Gamecell, 12 Kasım’da başlayanturnuvalarıile e-spor sahnesindeki yerini alıyor. 

Dünyanın en popüler oyunları League of Legends ve Vainglory oyunlarının yer aldığı GamecellHive adı verilen turnuvada başarılı olan oyunculara toplam 18 bin ABD Doları ödül verilecek. 

Oyun dünyasına Gamecell ile hızlı bir giriş yapan Turkcell, e-spor kategorisine özel etkinlikler düzenlemeye başlıyor. Gamecell, ilkturnuvalarını dünya çapında milyonlarca oyuncuya sahipMOBA oyunlarından biri olan League of Legends ve gençler arasında çok popüler olan Vaingloryoyunları iledüzenliyor. 

‘GamecellHive’adıyla 12 Kasım’da başlayan ve iki ay sürecek turnuvada başarılı olan oyuncuları ise toplam 18 bin ABD Doları ödül bekliyor. GamecellHive kapsamındaki League of Legends Turnuvası’nda 15 ekip 14 bin dolarlık ödül havuzu için kıyasıya bir rekabete girecekler. 
Soraka’sBananas, Oyun Hizmetleri, FutureFighters, Victorious Ace, TOA E-Sports, Supermassive TNG, Çilekler EhliGame, MEVA, Team Cappadocia, SAW E-sports, Team Ororo, FigureX E-Sports, ModZ, SoA E-sports ve NR1 E-sports Club takımlarının mücadele edeceği turnuva, çift eleme usulüne göre ve Bo3 sistemi ile oynanacak. MaçlarHivefest Finali ile sona erecek. 

GamecellHive platformunda yer alacak bir diğer turnuva ise oynanış bakımından oyunculara farklı deneyimler sunan ve gittikçe popülerleşen Vaingloryturnuvası olacak. GamecellHive turnuvasında yer alacak olan Vainglory çift eleme ve bo3 sistemi ile tamamlanacak.

Toplamda 4 bin dolarlık ödül verilecekturnuva kapsamında Team Kebab, IX Legion, Crew E-sports Club, Spike, HWA Gaming, Brotherhoodd, BlackSpace, Creative Strategy, SilentStreak, Gold Gaming EU, TheNightmareTR, TEAM 3TR AVATAR takımları yarışacak.Bu çekişmeli turnuvaları www.twitch.tv/gamecell_hive kanalından canlı olarak takip etmek mümkün. 

GamecellHivefest süresince gerçekleştirilecek tüm PC oyun turnuvalarında Monster Notebook'ların bilgisayarları tercih edilecek ve böylece tüm katılımcılarının oyun deneyimlerini maksimum seviyede yaşaması sağlanacak. 

Ayrıca Gamecell tarafından yapılacak tüm oyun incelemeleri de yine Monster Notebook'larının farklı modellerinde testlere tabii tutularak deneyimlenecek.

Ads Area