Ads Area

TURKCELL YÜKLEDİĞİN KADAR KAZAN KAMPANYASI

Turkcell, “Yüklediğin Kadar Kazan” kampanyası kapsamında www.turkcell.com.tr veya Hesabım uygulaması üzerinden kredi kartı ile TL yüklemesi yapan Hazır Kart müşterilerinebir hafta boyunca geçerli olmak üzere ses, SMS ve internet kullanımları için yüklediği kadar TL hediye ediyor. 

Hazır Kart’lı müşterilerine www.turkcell.com.tr ya da Hesabım uygulaması üzerinden kredi kartı ile TL yükleme kolaylığı getiren Turkcell, “Yüklediğin Kadar Kazan” kampanyası ile yapılan yüklemeyi ikiyle çarpıyor. 

İnternetten www.turkcell.com.tr’ye girerek veya mobilden Hesabım uygulamasını kullanarak kredi kartı ile TL yükleyen Hazır Kart’lılar ses, SMS ve internet kullanımı içinbir hafta boyunca yurt içinde geçerli olmak üzere, yüklediği kadar TL kazanıyor. 
Bireysel Hazır Kart müşterilerinin yararlanabildiği kampanya kapsamında tek seferde yapılan 20, 25, 30 ve 50 TL’lik yükleme karşılığında yüklenenle aynı miktarda TL hediye ediliyor. 50 TL’nin üzerindekiyüklemelerde de hediye olarak 50 TL yükleniyor. 

Ücretlendirme ses ve SMS kullanımlarında müşterilerin kendi tarifelerinden, internet kullanımında ise 100 KB/0,001907 TL üzerinden yapılıyor. Her bir Hazır Kart hattı, “Yüklediğin Kadar Kazan” kampanyasındanbir ay içerisinde en fazla 4 kez faydalanabiliyor. 

Paketin kullanım süresi bittiğinde veya bir haftadan önce paketin bitmesi durumunda abonelerin ses ve SMS kullanımları üzerlerinde başka bir paket yok ise kendi tarifelerinden; internet kullanımları ise üzerlerinde başka bir paket yok ise standart internet tarifesi üzerinden ücretlendiriliyor.

Ads Area