Ads Area

TEKNOSADAN 24 AY TAKSITLE AKILLI TELEFON

TeknoSA’dan yapılan açıklamaya göre, hattını Teknosa Mobil’e taşıyanların ve yeni abonelerin faydalanabileceği temlik uygulaması ile akıllı cihaz almayı kolaylaştıran şirket, bu hizmeti Türkiye genelindeki tüm mağazalarında verecek. 

Telefonlar, ayda 29 liradan başlayan ‘interneti bol’ tarifelerine ek olarak satın alınabilecek. 

TeknoSA Genel Müdürü Bülent Gürcan, TeknoSA Mobil ile temlikli cihaz satışına başlayarak müşterilerine “ilk” niteliğinde bir yeniliği daha sunmaktan dolayı çok mutlu olduklarını bildirdi. 

‘Temlik’ sistemi Tek noktada, tek faturada müşterilerinin hem iletişim hem de cihaz ihtiyaçlarını en uygun şekilde karşılayacaklarını aktaran Gürcan, şirketin akıllı telefon pazarındaki payının bu kampanyayla birlikte kısa sürede artacağını öngördüklerini aktardı. 

Gürcan, “Temlikte en önemli avantajımız, müşterilerimize çok uygun taksitlerle akıllı cihazlarını yenileme olanağı sunuyor olmamız. 

Üstelik ‘interneti bol’ tarifelerimizle de müşterilerimizin tüm iletişim ihtiyaçlarını tek elden karşılamayı hedefliyoruz. Bütüncül hizmet ve müşterilere sunduğumuz ödeme kolaylığı ile akıllı cihazlarda adres olmaya devam edeceğiz” dedi.haber7

Ads Area