Ads Area

SONY XPERİA E5 TANITILDI

Sony Mobile Ürün Pazarlama Direktörü Tsutomu Sato, yeni cihaz ile ilgili, “Xperia E5, daha çok üst sınıf mobil cihazlarla özdeşleşen performans, kamera teknolojisi ve tasarıma daha uygun fiyatlarla erişmek isteyenler için ideal bir alternatif olacak. 


Pazarın bu segmentinde akıllı telefon özelliklerine tavizsiz bir yaklaşım getirecek” diye konuştu. MediaTek MT6735 işlemciden güç alan ve yüksek performans sağlayan Xperia E5, işlemcinin gelişmiş Quad-core platformu ve hızlı 4G LTE becerisi, geniş kapsamlı mobil internet deneyimi sunuyor. 

TEK ŞARJLA İKİ GÜN! 
Xperia E5, uzun süre dayanan pili sayesinde, cihazı şarj etmeden iki güne kadar kullanım vadediyor. 147g ağırlığı ve 8.2 mm’lik ince yapısı ile ele doğal ve rahat bir şekilde oturması için tasarlanan Xperia E5, Grafit Siyah ve Beyaz renk seçenekleri ile geliyor. 
KAMERA ÖZELLİKLERİ 
 Xperia E5, akıllı telefonunuzla fotoğraf çekmeyi kolaylaştırmakla kalmıyor, aynı zamanda 5 MP ön ve 13 MP arka kamerasıyla fotoğrafı çekilen nesneyi ve fotoğrafın nerede çekildiğini de algılıyor. 

Otomatik Görüntü Tanıma özelliği, koşulları analiz ederek yüksek kalitede fotoğraflar sunmak üzere ayarları otomatik olarak düzenliyor. Xperia E5, ilave HDR seçeneğiyle fotoğrafların daha keskin görünmesini sağlarken, çarpıcı 5 inçlik HD ekranı ile dikkat çekiyor. 

ARKA PLANDAKİ KULLANILMAYAN UYGULAMALAR “Smart Cleaner” uygulaması, Xperia E5 akıllı telefonunuza daima mümkün olan en yüksek gücü sağlamak için arka planda özenle çalışarak kullanılmayan işlemleri ve önbellek verilerini otomatik olarak ortadan kaldırıyor. 

Sonuç: Akıcı bir deneyim ve daha uzun süre dayanan bir cihaz. Xperia E5'in, 2016 Haziran ayı sonlarından itibaren seçkin Avrupa, Latin Amerika ve Orta Doğu ile Afrika pazarlarında satışa sunulması planlanıyor. teknolojioku
Tags

Ads Area