Ads Area

HTC DESİRE 830 TANITILDI

HTC 10 modeliyle üst seviyeye iddialı bir giriş yapan HTC’den bu defa orta segmentte rekabet edecek yeni bir telefon tanıtımı geldi. 


İlk görüntüleri geçtiğimiz günlerde ortaya çıkan Desire 830 resmen tanıtıldı. One M serisiyle özdeşleşen ön BoomSound stereo hoparlörler Desire 830’un tasarımında odak noktayı oluşturuyor. 

HTC'den orta segmente iddialı bir model geldi. HTC Desire 830 kullanıcıların beğenisine sunuldu.... 7.79mm kalınlığında ve 156 gram ağırlığında plastik kasanın eşlik ettiği telefonda 5.5 inç büyüklüğünde Full HD çözünürlüklü LCD ekran yer alıyor. 

Desire 830 iddialı özelliklerle geliyor Kullanılan renk seçenekleri itibariyle genç kullanıcıları hedefleyen Desire 830’un işlemci biriminde MediaTek üretimi sekiz çekirdekli Helio X10 yongaseti kullanılıyor. 

 3GB RAM ve 32GB artırılabilir dahili depolama özellikleriyle orta segment için rekabetçi özellikler sunan Desire 830’un pili ise 2.800 mAh büyüklüğünde. 

Android 6.0 Marshmallow tabanlı Sense 7.0 kullanıcı arayüzüyle kutudan çıkacak Desire 830’un ana kamerası f/2.0 diyafram açıklığında lense sahip ve 13MP çözünürlüğünde. 

Kamera OIS teknolojisini (Optik Görüntü Sabitleyici) barındırıyor. Telefonun ön bölümünde ise f/2.0 lensin eşlik ettiği Ultrapiksel teknolojisine sahip 4MP’lik kamera yer alıyor. 

Desire 830 Fiyat ve Çıkış Tarihi HTC’nin yeni nesil telefonu Desire 830, 6 Mayıs’tan itibaren raflarda yer alamaya başlayacak. Telefon ilk olarak Tayvan’da 310 dolar'dan satışa sunulacak. Telefonun Avrupa ve Türkiye fiyatının ise daha farklı olacağını şimdiden hatırlatalım.shiftdelete

Ads Area