Ads Area

TURKCELL ŞİRKETİM UYGULAMASI TÜRKİYEDE 27 BİN ŞİRKETİN TERCİHİ

Şirket yetkililerinin, tüm şirket hatlarını cep telefonu ve tabletlerinden yönetebildikleri “Turkcell Şirketim” uygulaması bir yılını geride bırakırken, 27 bin şirketin de tercihi oldu. 


Şirket hatlarını yönetmeyi hızlı ve kolay hale getiren uygulamada bugüne dek tam 5 milyon 500 bin işlem gerçekleştirildi. Turkcell’in kurumsal şirket yetkililerinin dünyasına hız ve kolaylık getiren, şirket hatlarına ait birçok işlemi saniyeler içerisinde yapabilmelerini sağlayan “Şirketim” uygulaması bir yılı geride bıraktı. 

Şimdiye dek 27 bin şirket tarafından kullanılan uygulamada tam 5 milyon 500 bin işlem gerçekleştirildi. “Turkcell Şirketim” uygulaması şirket yetkililerine her zaman her yerde online işlem yapma kolaylığı sağlıyor. 

Tüm şirket hatlarına ait işlemleri cepten yapma kolaylığı Yetkililer uygulamanın ana sayfasında, çalışanların hatlarıyla ilgili onaya gönderdiği talepleri, ödenmemiş faturaları, paketi dolmak üzere olan hatlar için uyarıları görebiliyor. 

Böylece çalışanların taleplerini hızlıca onaylayabiliyor, hatların faturalarını ödeyebiliyor ve paketi azalan hatlara kullanım kotasını henüz aşmadan ek paket satın alabiliyorlar. İşlem menüsünden ise şirketteki tüm hatların listesine ve kullanıcı bilgilerine ulaşarak yetkililere anında güncelleme yapma imkanı sunuluyor. 
Yurtdışı kullanıma açılan şirket hatlarının akıllı yurtdışı abonelikleri yine “Turkcell Şirketim” uygulaması üzerinden aktif hale getirilebiliyor. Uygulama sayesinde şirket yetkilileri kendilerine özel promosyon ve kampanyalara kolaylıkla ulaşabiliyor, cihazla ilgili yardım videolarını izleyebiliyor, şirkete özel müşteri yöneticisine tek dokunuşla erişebiliyorlar. 

Denemek için demo versiyonu da mevcut Şirket yetkilileri App Store ya da Google Play’den “Turkcell Şirketim” uygulamasını akıllı telefonlarına indirerek “GSM NO ve PAROLA”ları ile kolayca giriş yapabiliyorlar. Uygulamayı kullanmadan önce denemek isteyenler için demo versiyonu da bulunuyor. GSM NO ve Parola alanlarına 532 yazarak uygulamanın demo versiyonu üzerinden yetkililerin yapabildiği tüm işlemler denenebiliyor.
Tags

Ads Area