Ads Area

TTNET 100 GB NTERNET KAMPANYASİ

İnterneti hem çok kullanayım hem de hızım düşmesin diyen herkese 100 GB’lık internet paketi 24 ay boyunca ayda sadece 61 TL! Üstelik modem de ücretsiz 

Kampanyadan, 31 Aralık 2015 tarihine kadar başvuran tüm bireysel yeni müşteriler 24 ay taahhütle faydalanabilir. 16Mbps hızındaki 100GB paketinin kampanya adı “Değişim Zamanı Kampanyası”dır. 

Daha önce TTNET İnternet abonesi olan ve abonelik iptali yapan aboneler, iptal tarihinden sonraki ilk 3 ay içinde tekrar TTNET abonesi olmaları durumunda bu kampanyadan yararlanamazlar. 24 aylık taahhüt süresi boyunca kampanya başlangıcında seçilen internet paketinin aylık standart tarife ücretinden düşük olmamak kaydıyla kampanyaya dahil paketlere geçiş yapılabilir. 

Abone, internet hattının bulunduğu yerdeki 16 Mbps’ ye kadar destekleyen hızı kullanacak olup, bu hız bağlanılan yere göre değişiklik gösterebilecektir. Abonenin ay içerisindeki veri kullanımı (download) adil kullanım noktasını aştığında internet kullanım hızı düşürülecektir. 

TTNET, düşürülecek hız seviyesini herhangi bir zamanda değiştirme hakkını saklı tutar. Takip edilen aya girildiğinde Abone internet hizmetinden mevcut erişim hızıyla tekrar yararlanabilecektir. Pakete dahil hizmetlerin (ay içinde) abonelik başlangıcından ay sonuna kadar gerçekleşen kullanımının bedeline Aylık Kısmi Kullanım Ücreti denir. 

Paket aktivasyon tarihinden ay sonuna kadar ki (son gün dahil) internet ve telefon kullanım bedelleri, seçilen hizmetlere ait paketlerin Kampanyadaki indirimli ücreti üzerinden hesaplanarak ilk faturaya yansıtılır Pakete dahil olan internet tarifeleri için belirtilen hızlar fiziksel bağlantı koşulları nedeniyle, garanti edilen hız olmayıp ulaşılabilecek en yüksek hızı göstermektedir. 

Kampanyaya belirtilen paketlerin yalın versiyonları da dahildir. Kampanya yalın paketlerden yararlanmak isteyen abonelerin faturalarına aylık yalın erişim ücreti (18 TL) ayrıca yansıtılacaktır. 

TTNET Yalın İnternet hizmeti başvurularında, sabit telefon hattı ve internet hizmeti aboneliği olmayan yeni abonelerden bir defaya mahsus 10 TL devre hazırlama ücreti alınır. 96 TL bağlantı ücreti ayda 4 TL taksitle 24 ay boyunca TTNET faturasına yansıtılacaktır. 

Kampanya kapsamında doğan damga vergisi ücreti bir defaya mahsus olmak üzere TTNET Abonesinin ilk faturasına yansır. Kampanya kapsamında, rayiç bedeli 250 TL olan kablosuz VDSL modem ücretsiz verilecektir. 

TTNET internet paketleri kapsamında verilen modemlerin markasını seçme hakkı bulunmamaktadır. Kampanya kapsamında verilecek modemler, stoklarda yer alan markalarla sınırlıdır. Taahhüde aykırılık halinde Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurulu’nun düzenlemeleri çerçevesinde hesaplanan cayma bedeli faturanıza yansıtılır.
Tags

Ads Area