Ads Area

MİCHELİN TİRELOG YENİ OYUNU İLE İDEAL TATİLİNİ ANLATANLARA 2 BİN TL ÖDÜL VERİYOR

Dünyanın en büyük lastik üreticilerinden Michelin’in ağır vasıta araçlar ve nakliye şirketlerinin maliyetlerini düşürerek hem zaman hem de bütçeden tasarruf etmelerini sağlayan hizmeti Michelin Tire Care, dijital dünyada yeni oyunu ile kullanıcıları eğlenceye davet ediyor.

Nakliye şirketleri için bir ilk niteliğindeki dijital dönüşümü başlatan MICHELIN TIRE CARE hizmeti, dijital dünyanın gücünden faydalanarak lastik yönetimine yönelik hizmetleri çok daha kolay, hızlı ve ulaşılabilir hale getiriyor. 

Zaman ve bütçeden tasarruf sağlayarak daha iyi bir lastik planlaması yapma imkanı sunan MICHELIN TIRE CARE hizmeti, bu avantajlara dikkat çekmek için TireLogTM uygulaması üzerinden hazırlanan oyun ile kullanıcılara yeni bir sürpriz hazırladı. 
Doğru lastik yönetimi ile zamandan tasarruf sağlayarak en az bir gün tasarruf edilebileceğini gösteren TireLogTM oyunu, kullanıcılardan ideal tatil günlerini anlatan bir yazı veya bir resim göndermelerini istiyor. 

agirvasita.michelin.com.tr/Tire-Log adresi üzerinden kullanıcı adı ve mail adresini girerek ideal tatillerini tanımlayan kullanıcılar, çekiliş sonucunda 2 bin TL ödüle kavuşma imkanına sahip oluyor. Çekilişe TireLogTM hesabı olan, 18 yaşını geçen, Türkiye’de ikamet eden bütün nakliye şirketi çalışanları ve işverenleri ücretsiz olarak katılabiliyor. 

MICHELIN TIRE CARE kapsamında sunulan dijital hizmetlerden faydalanmak amacıyla akıllı telefonlar için yapılmış bir uygulama olan TireLogTM ,Google Play ve AppStore’dan ücretsiz olarak indirilebiliyor.

Ads Area