Ads Area

GALAXY NOTE5 VE S6 EDGE+ ALANA KABLOSUZ ŞARJ STANDI HEDİYE

Kampanya 19 Ekim – 19 Kasım 2015 tarihleri arasında satın alınan ve Samsung Electronics Türkiye tarafından ithal edilmiş Galaxy Note5 ve Galaxy S6 edge+ modelleri için geçerlidir. 

Kampanya, 13 000 adet ürün ile sınırlıdır. Kampanyaya başvuru www.samsung.com/tr üzerindeki form doldurularak ve faturanın renkli fotoğrafı yüklenerek yapılmalıdır. Hediye teslimatı, başvurunun onaylanmasını takiben 6 hafta içinde tüketicinin belirttiği adrese kargo yoluyla yapılacaktır. 

Kargo takip numarası SMS ile bildirilecektir. Hediye kablosuz şarj cihazları stok durumuna göre dağıtılacak olup, renk seçimi yapılamayacaktır. Kampanya sadece nihai tüketiciler için geçerlidir, bayi ve satış personeli kampanyaya katılamaz. Kurumsal firma başvuruları kabul edilmeyecektir. 

Kampanyaya aynı kişi en fazla 1 kez katılabilir. Başvurular faturadaki isim üzerinden yapılmalıdır. Kampanya başlangıç tarihinden önce aktive edilmiş ürünler kampanyadan faydalanamaz. Kampanyaya son başvuru tarihi 22 Kasım 2015’tir. Başvuru sırasındaki hatalı ve eksik bildirimlerden dolayı oluşacak hak kaybından sorumluluk kabul edilmeyecektir. 

Samsung herhangi bir zamanda hediye adetlerinde ve kampanya başvuru adımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Kampanya hakkında sorularınız için: 444 77 11 Samsung Çağrı Merkezi **Stok durumuna göre, Samsung veya Anymode marka kablosuz şarj standı hediye edilecektir.

Ads Area