Ads Area

1TL’YE MASAÜSTÜ BİLGİSAYAR SATIŞA SUNDU

İnternetten yapılan online alışverişler artık çılgınlık seviyesine ulaştı. Birçok e-ticaret sitesi kendisine müşteri çekebilmek için geniş çapta indirim kampanyaları düzenlerken, bunlardan en iddialısı HepsiBurada’dan geldi. 


HepsiBurada, bu sabah saatlerinde piyasa değeri yaklaşık olarak 1.600TL olan Lenovo Ideacentre H350 Core i5 modelini 1 TL’den satışa sundu. İlanın internet üzerinde hızla yayılmasının ardından stoklar birkaç saat içerisinde tükendi. 

7.5TL'ye 1600TL'lik PC! Kargo masrafıyla birlikte 7.5TL’ye mal olan 1.600TL’lik bilgisayar fırsatını yakalayanlar üründen toplu miktarda alımlar gerçekleştirdi. 

HepsiBurada tarafından 1TL’ye satılan 1.600TL’lik bilgisayarın gerçekten bir kampanya ürünü mü yoksa teknik bir hatadan ötürü mü 1TL’ye satıldığı ise hala netlik kazanmış değil. 

 Durum hakkında HepsiBurada’dan da henüz bir açıklama gelmiş değil. Fakat 1.600TL’lik bilgisayarın 1TL’ye satılması pekte olası görünmüyor. HepsiBurada’nın ürünü satın alanlara kargolama mı yapacağı, yoksa ürün elimizde kalmadı diyerek 1TL’lik hediye çekimi göndereceği şuan büyük merak konusu.shiftdelete


Ads Area