Header Ads

LENOVO VİBE P1'İN ÖZELLİKLERİ

Akıllı telefon pazarına, rakiplerine oranla daha geç girmesine karşın hızlı bir yükselişe imza atan Lenovo'nun yeni modeli Vibe P1'in özellikleri ortaya çıktı. 

Çin'li üreticiler tarafından geliştirilen akıllı telefonları önceden sızdırmasıyla ünlenen Tenaa, Lenovo Vibe P1'i de es geçmedi. Tenaa tarafından sızdırılan bilgilere göre Lenovo'nun orta segment modeli Vibe P1, 5 inç 720p'lik LCD bir ekranla gelecek. 
Gücünü Qualcomm imzalı Snapdragon 410'dan alan Lenovo Vibe P1, 2GB RAM ve 16GB'lık dahili depolama alanına sahip olacak. Telefon da microSD desteğinin yer aldığını da dip not olarak belirtelim. 

4000 mAh'lik Dev Batarya! 8 Megapiksellik ana kameraya, 5 Megapiksellik ön kameranın eşlik edeceği Lenovo Vibe P1, Android Lollipop 5.1'le satışa sunulacak. 4000 mAh gücündeki bataryasından beslenecek olan Lenovo Vibe P1, 143x72x9.35 mm boyutlarında ve 148 gram ağırlığında olacak. 

Aynı segmentteki modellerle karşılaştırdığımızda Lenovo Vibe P1, özellikle 4000 mAh gücündeki bataryasıyla ön plana çıkıyor. Batarya özelliğini kenara bıraktığımızda, teknik özellikler bakımından piyasadaki orta segment telefonlara eş değer bir görüntü çizdiğini söylemek mümkün. Tabi ki telefonun kaç paraya satışa sunulacağı da çok büyük önem arz ediyor.shiftdelete
Blogger tarafından desteklenmektedir.