Ads Area

TWİTTER'A AĞIR ÇEKİM ÖZELLİĞİ GELDİ

Mobil platformlardaki uygulamalarını sürekli güncelleyerek yeni özellikler ile kullanıcılarının karşısına çıkan Twitter, bugün de yeni özelliğini sessiz sedasız kullanıma sundu. 

iPhone 5s ile başlayan ağır çekim video furyası sanatsal videoların ortaya çıkmasını sağlamıştı. Ağır çekim videolarını video paylaşım platformlarına yüklemek isteyen kullanıcılar ilk zamanlarda videolarının ağır çekim özelliğini kaybederek normal olarak yüklenmesinden dolayı sorun yaşamıştı. Daha sonra video paylaşım platformları ağır çekim özelliği desteği ile kendilerini güncellemişti. 

 Bugün ağır çekim videolara bir destek de Twitter’dan geldi. Kısa bir süre önce video yüklemeye olanak tanıyan Twitter, şimdi de ağır çekim videolarını direkt olarak yüklenme desteğini sağlıyor. Ağrı çekim (Slo-Mo) ile çekilen videolar artık mobil cihazlardan direkt olarak Twitter’a yüklenebilecek. 

Sadece iPhone! Bu özellik şimdilik sadece iPhone 5S, iPhone 6 ve iPhone 6 Plus kullanıcılarına sunulduğunu belirtmekte fayda var. İlerleyen günlerde ağır çekim video yükleme desteğinin Android cihazlara da sunulacağını tahmin ediyoruz. shiftdelete


Ads Area