Ads Area

NİVEA 1 YILLIK BAKIM SETİ KAZANDIRIYOR

İşte şimdi hayatında bir numaram dediklerine bir numara yapma zamanı! Nasıl mı? #birnumaram etiketini unutma ve anlat onlara! 

#BirNumaram yarışması 9 Şubat - 28 Şubat tarihleri arasında NIVEA Facebook, Twitter ve Instagram hesapları aracılığı ile gerçekleşecektir. www.facebook.com/niveaturkiye www.twitter.com/niveaturkiye www.instagram.com/niveaturkiye 

 Belirtilen tarihler arasında Facebook, Twitter ve Instagram hesaplarında, #BirNumaram etiketi ile video, fotoğraf veya yazı ile yaratıcı bir şekilde paylaşım yapan kişiler yarışmaya katılmış sayılır. 

Paylaşımlar arasından çekilişle seçilen 500 kişi NIVEA Soft 50ml; 5 kişi NIVEA'dan 1 yıllık bakım paketi kazanacaktır. (1 yıllık bakım paketi içeriği; 10 adet NIVEA Soft 200ml, 8 adet NIVEA Creme 60ml, 8 adet NIVEA Koruyucu El Kremi 75 ml, 6 adet NIVEA Duşta Vücut Kremi 250ml.) 

Kazanan açıklanana kadar oluşturulan içeriklerin kaldırılmaması gerekmektedir.  Katılımcılar birden çok paylaşımla yarışmaya katılabilir ve paylaşım sayıları kadar çekiliş hakkı kazanırlar.  Katılımcıların paylaşımlarının profillerinde "herkese açık" olarak görüntülenebilmesi veya yarışma postlarının altına yapılması gerekmektedir. Her iki durumda da sadece #BirNumaram hashtag'li paylaşımlar yarışmaya dahil olacaktır. 

Yarışmaya NIVEA çalışanları katılabilirler, ancak değerlendirme dışında bırakılarak yarışmayı kazanamayacaklardır. Belirtilen kurallar çerçevesinde mesajlarını paylaşarak yarışmaya katılan her katılımcı, "Yarışma Kurallarını" kabul etmiş sayılır. 

Yarışmanın sonuçları otomatik bir sistem tarafından belirlenecek ve raporlanacaktır. Kazananlar NIVEA Türkiye Facebook sayfasında açıklanacaktır. Kazanan kişilerin iletişim bilgilerini NIVEA Türkiye Facebook sayfasından özel mesaj ile paylaşması gerekmektedir. 

NIVEA, yarışma katılımcıları içinden uygunsuz ya da şüphe uyandıran profilleri eleme hakkına sahiptir. 12. Yarışmayı kazanan katılımcı, kazanmış olduğu bu hakkın para olarak karşılığını talep edemez. Yarışma, bir başka kampanya ile birleştirilemez.

Ads Area