Ads Area

YENİ MACBOOK AİR İLK GÖRÜNTÜLER

Apple'ın bu yıl satışa sunması beklenen 12 inçlik MacBook Air modeline ait olduğu iddia edilen görüntüler yayınlandı. 

12 inçlik MacBook modeli üreteceği iddia edilen Apple’a çalım atan Samsung elini çabuk tuttu ve 12 inçlik dizüstü bilgisayar modeli Ativ Book 9’u 2015’te satışa sunacağını duyurdu. 

Apple’ın 2015’te piyasaya süreceği düşünülen 12 inç ekrana sahip olan yeni MacBook Air modelinin özellikleri ile ilgili yeni iddialar ortaya atıldı. 9to5mac isimli teknoloji sitesi, yeni MacBook Air’e ait olduğu iddia edilen görüntüleri okurlarıyla paylaştı. Sitenin şirkete yakın kaynaklara dayandırdığı haberine göre, CD girişi bulunmayan MacBook Air kullanıcılarına sürpriz yapabilir.

İddiaya göre, yeni modeliyle MacBook Air’İn kasasını daha da inceltmeyi planlayan Apple, USB girişlerini kasadan çıkaracak. Retina ekrana sahip olması beklenen ürünün ABD’de 2015’in ortasında satışa sunulması bekleniyor. 

Ürünün fiyatı hakkında ise henüz bir bilgi bulunmuyor. Apple’ın bulut servisi iCloud’un kullanımını artırmak için böyle bir karar aldığı ve uzun vadede diğer ürünlerinde de benzer bir politika izleyeceği sıklıkla dile getirilen iddialar arasında.ntv
Tags

Ads Area