Ads Area

ENDÜSTRİYEL UYGULAMALARDA SIK KARŞILAŞILAN SORUNLARIN ÇÖZÜMÜ 3M’İN YENİ SİTESİNDE

İnovatif çözümleriyle hayatı kolaylaştıran ve yenilikçi binlerce ürün geliştiren 3M’in müşteri içgörülerini dinleyerek hayata geçirdiği 3Mendustriyelcozumler.com sitesinde, uygulama ve üretim süreçlerinde karşılaşılan temel sorunlar ve bu sorunlara getirilecek çözümler yer alıyor. 

Sürekli geliştirilen, yeni ürünler ve çözümlerle zenginleştirilen dinamik bir içerik sunan platform, 3M’in çözüm ortağı kimliğini ön plana çıkarıyor. Beş iş adamı tarafından değirmen taşı aşındırıcısı için mineral bulma amacıyla 1902’de kurulduğu günden bu yana 3M, üretici şirketlerin rekabette bir avantaj kazanmasına yardımcı olacak çözümler sunmanın farklı yollarını arıyor. 

Maskeleme bantlarının mucidi olan 3M, bugün otomotivden beyaz eşyaya, inşaattan metal endüstrisine birçok farklı sektörde, endüstriyel uygulamalar için özel tasarlanmış bantlar, yapıştırıcılar, sızdırmazlık ürünleri ve sabitleyici çözümler geliştiriyor.

 Bir asırlık filtrasyon tecrübesinin yanı sıra, 60 yılı aşkın süredir boya, kimya ve ambalaj sektörlerinde müşterilerinin ürünlerini farklılaştırarak, onları sektörde bir adım öne taşıyan çözümler sunuyor. Müşterilerine daha yakın olma stratejisi doğrultusunda 3M, pazarlama, satış ve teknik ekiplerinin ortak çalışması ile, müşteri içgörülerini dinleyerek yeni bir projeyi hayata geçirdi. 

“Endüstriyel Çözümler” adlı bu proje, 3M müşterilerinin çalıştıkları uygulamalarda ve üretim süreçlerinde karşılaştıkları temel sorunları ve bu sorunlara getirilecek çözümleri içeriyor. 3Mendustriyelcozumler.com sürekli gelişen dinamik bir içeriğe sahip 3M’in müşterilerinden gelen geri bildirimlerle sürekli geliştirdiği, yeni ürünler ve çözümlerle zenginleştirdiği dinamik bir içeriğe sahip olan platform, 3M’in çözüm ortağı kimliğini ön plana çıkarıyor. 

Otomotivden gıdaya, inşaattan metal sanayisine, endüstrinin farklı alanlarına hizmet veren 3M Endüstriyel İş Birimi’nin sunduğu çözümleri ortak bir platformda birleştiren 3Mendustriyelcozumler.com sitesinde, farklı sektörlerde çalışan profesyonellerin iş süreçlerinde karşılaştıkları zorluklar ortaya konuluyor. Bu sorunların çözümleri anlatılırken, videolar ve uygulama resimlerinin kullanımıyla doyurucu ve ilgi çekici içerik sağlanıyor.
Tags

Ads Area