Ads Area

YURTİÇİ KARGODAN YENİ YILA ÖZEL YÜZDE 50 İNDİRİM

Yurtiçi Kargo, 22 Aralık 2014 – 31 Ocak 2015 tarihleri arasında gerçekleştireceği “Yılbaşı Kampanyası” kapsamında müşterilerine standart taşıma ve adrese teslim hizmetleri üzerinden yüzde 50 oranında indirim sunacak. 

Müşteri memnuniyetini sağlamayı öncelikli ilke edinen Yurtiçi Kargo, gelenekselleşen yılbaşı kampanyası ile bu yıl da tüm Türkiye’deki yeni yıl heyecanına ortak olmaya hazırlanıyor. 22 Aralık 2014 - 31 Ocak 2015 tarihleri arasında geçerli olacak “Yılbaşı Kampanyası” kapsamında Yurtiçi Kargo, tüm gönderilerde standart taşıma ve adrese teslim hizmetleri üzerinden yüzde 50 oranında indirim avantajı sunacak. 
Ayrıca, kargonun alıcıya ulaştığını gösteren “Teslim Hizmet Bilgisi” de göndericilere ücretsiz olarak iletilecek. Yeni yılda sevdiklerini hediyeleri ile mutlu etmek isteyen Yurtiçi Kargo müşterilerinin “Yılbaşı Kampanyası’ndan faydalanabilmeleri için www.yurticikargo.com web sitesi üzerindeki, ad-soyad ve cep telefonu numarası bilgilerinin yer aldığı mini formu doldurmaları yeterli olacak. Kampanya formunu doldurduktan sonra cep telefonlarına veya e-posta adreslerine gelen kodla birlikte, 22 Aralık 2014 - 31 Ocak 2015 tarihleri arasında, Yurtiçi Kargo şube ve acentelerine giden müşteriler, yüzde 50 oranındaki indirim avantajından kolayca yararlanabilecekler. “Yılbaşı Kampanyası” hakkında detaylı bilgiye Türkiye genelinde faaliyet gösteren 760’dan fazla Yurtiçi Kargo şubesinin ve acentesinin yanı sıra www.yurticikargo.com adresinden veya 444 99 99 nolu Yurtiçi Kargo çağrı merkezinden ulaşılabilir.​​​​

Ads Area