Ads Area

YEN YIL ALIŞVERİŞLERİNİZE 100 TL MAXİPUAN HEDİYE

19 Aralık-31 Aralık 2014 tarihleri arasında akaryakıt, market, giyim, ayakkabı, kozmetik, aksesuar, kuyum, optik, elektronik perakende, iletişim ve oyuncak sektörlerinde faaliyet gösteren Maximum üye işyerlerinden veya kampanyamıza dahil elektronik ticaret sitelerinden tek seferde gerçekleştireceğiniz peşin veya taksitli 100 TL ve üzeri üçüncü alışverişinize 30 TL, altıncı alışverişinize 100 TL MaxiPuan hediye! 

Kampanya süresince kampanyamıza katılmak isteyen müşterilerin "YENIYIL"yazıp, boşluk bırakarak, harcama yapılan /yapılacak kartın son 6 hanesiyle birlikte, banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından 4402'ye SMS göndermesi gerekmektedir. 

Kampanya sayfasında sağ üstte yer alan “Katıl” butonundan da istenen bilgiler girilerek katılım sağlanabilmektedir.  Bir müşteri kampanyamız kapsamında azami 100 TL MaxiPuan kazanabilir.  Gerçekleştirilen alışverişlerin kampanyamız kapsamında değerlendirilebilmesi için mutlaka Maximum özellikli pos cihazlarından gerçekleştirilmesi gerekmektedir. 

Kampanya kart bazında değil müşteri numarası bazında olacaktır. Bir müşteri kampanyamız kapsamında azami 100 TL MaxiPuan kazanabilir. Aynı gün farklı işyerlerinden yapılan alışverişlerin tümü kampanyamıza dahil iken aynı gün aynı işyerinden yapılan alışverişlerden sadece biri kampanyamıza dahil sayılacaktır. 

İlave MaxiPuanlar kampanyamızın sona ermesini takiben 14 gün içinde müşterilerimizin kampanyada kullandıkları son karta yansıtılacaktır. Verilecek ilave MaxiPuanların son kullanma tarihi 25 Ocak 2015 (bu tarih dahil) olup, kullanılmayan MaxiPuanlar 26 Ocak 2015 tarihinde geri alınacaktır. 

Şirket Kredi Kartı, Vadematik Kart, Maximum Aidatsız Kart, İşte Üniversiteli Aidatsız kredi kartı, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanyamız kapsamında değerlendirilmeyecektir. 

KampanyaYa MercedesCard ve Maximiles kredi kartları da dahildir. Maximiles ile kazanılan MaxiPuanlar MaxiMil'e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır.

Ads Area